StoryEditor

Premiera Farm Manager 2022 - zarządzaj swoim gospodarstwem!

Już dziś użytkownicy konsol Play Station 4 i Play Station 5 mogą zagrać w Farm Manager 2022 - nową odsłonę ekonomicznej strategii rolniczej.

28.04.2022., 00:00hOficjalny zwiastun Farm Manager 2022


Farm Manager po raz drugi!

Farm Manager 2022 to druga odsłona popularnej ekonomicznej strategii rolniczej. Rozgrywka koncentruje się na prowadzeniu i rozwijaniu gospodarstwa rolnego. Do zadań gracza należy nie tyko uprawa roli i hodowla zwierząt, ale także zatrudnianie i dbanie o pracowników oraz konserwacja i utrzymanie maszyn rolniczych. To wszystko okraszone jest zmieniającą się pogodą i następującymi po sobie porami roku.

- To gra kompleksowo podchodząca do działalności rolniczej, zapewniająca długie godziny relaksującej i wciągającej zabawy. W Farm Manager 2022 gracz zaczyna oczywiście od skromnej działki, a cała reszta zależy już od niego. Twórcy przygotowali całą masę ciekawych opcji, więc pole do działania jest naprawdę duże – mówi Rafał Jelonek, Dyrektor Operacyjny Ultimate Games S.A.


Polska gra rolnicza

Farm Manager 2022 to gra stworzona przez polskie studio Cleversan Games. W ubiegłym roku tytuł – jako Farm Manager 2021 – zadebiutował na PC, a w marcu bieżącego roku trafił na również na platformy Xbox One i Xbox Series X/S. 

Na PlayStation 4 grę wydaje Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności w Farm Manager 2022 zagramy również na PlayStation 5.

Więcej maszyn, więcej roślin, więcej zwierząt

W Farm Manager 2022 twórcy proponują graczom wiele ulepszeń i nowych elementów w porównaniu do pierwszej odsłony serii. Wyraźnie zwiększono liczbę gatunków roślin, zwierząt oraz maszyn. Nie brakuje też różnych budynków specjalnych (np. garaż mechanika i centrum weterynaryjne) oraz nowych możliwości automatyzowania procesów zarządzania gospodarstwem. Większy nacisk położono teraz także na kwestie finansowe oraz zdarzenia losowe.

Farm Manager 2022 – główne cechy i zadania:

  • prowadzenie i rozwój gospodarstwa rolnego;
  • uprawa roli, hodowla zwierząt;
  • zarządzanie pracownikami;
  • wiele maszyn rolniczych;
  • pory roku i zmienna pogoda;

Premiera Farm Manager 2022 na PlayStation 4 i PlayStation 5 odbyła się w czwartek 28 kwietnia 2022 r.

Podstawowe informacje:

tytuł: Farm Manager 2022

gatunek: symulacje, niezależne, strategiczne, ekonomiczne, rolnicze

producent: Cleversan Games

wydawca: Ultimate Games S.A.

języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, portugalski, turecki, włoski, chiński uproszczony, japoński, koreański, węgierski

Jak zagrać w Farm Manager 2022?

Grę Farm Manager 2022 można znaleźć na platformach:

  • PlayStation Store,
  • Microsoft Store,
  • Steam (Farm Manager 2021 na PC)

opr. aj
fot. firmowe
27. maj 2024 21:52