r e k l a m a

Partner serwisu

Opony Continental dla John Deere

Opony Continental dla John Deere

Aż trzydzieści rozmiarów ogumienia z portugalskiego zakładu Continental w Lousado trafi do ciągników John Deere

Obie marki rozpoczęły już współpracę w zakresie oryginalnego wyposażenia. Średniej wielkości ciągniki John Deere 6MC, 6RC, 6M i 6R będą dostępne z oponami Continental Tractor70 i Tractor85.

r e k l a m a

Udany audyt

Jednym z czynników wyboru Continental był audyt produkcji przeprowadzony przez zespół John Deere w lecie 2018 r. w fabryce w Lousado. W ramach kontroli eksperci producenta maszyn rolniczych przez kilka dni przeprowadzili w fabryce kompleksowe i szczegółowe testy obejmujące zarządzanie jakością, zarządzanie ryzykiem i przebieg realizacji zamówień. Audytorzy przyznali Continental certyfikację z najwyższymi notami.

Opony Tractor70 i Tractor85

Firmy chwalą opony radialne Tractor70 i Tractor85, bo charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i zapewniają wysoki komfort pracy, ochronę upraw i oferują dobrą trakcję. Istotna jest konstrukcją stopki i technologia N.flex. Nylonowa konstrukcja karkasu jest bardziej elastyczna, a jednocześnie stabilna pod względem odkształceń niż inne materiały.

Celem projektantów było m.in. zwiększenie wydajności ciągników, zminimalizowanie poślizgu i ograniczenie głębokości śladów. Specjalna konstrukcja stopki, która wykonana jest z jednego kawałka stalowego drutu z krótszym wypełniaczem umożliwia szybki montaż oraz pracę nawet przy niższych wartościach ciśnienia, co mniej obciąża glebę.

opr. jj

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także