StoryEditor

Mitas: Euro Challenge 2022 Tractor Pulling

Zgodnie z coraz większym zaangażowaniem w zawody tractor pullingu, Mitas został oficjalnym sponsorem Euro Challenge 2022. 

17.08.2022., 00:00h
To widowiskowe wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia w Great Eccleston w Wielkiej Brytanii. Podczas 3-dniowego wydarzenia organizowanego przez European Tractor Pulling Committee (ETPC) i goszczone przez North West Tractor Pulling Club. Europejskie zespoły będą rywalizować w ośmiu klasach. 

Specjalne ogumienie

– To dla nas kluczowe wydarzenie, ponieważ kontynuujemy prace nad oponami przeznaczonymi specjalnie do siłowego przeciągania ciągników, w dwóch najbardziej popularnych rozmiarach – mówi Emil Houška, opiekun marki Mitas. Zaprezentujemy szereg opon rolniczych, w tym nasze opony PowerPull 01 w rozmiarach 24,5L32 i 30,5L32, uniwersalne opony HCM (High Capacity Municipal) do użytku całorocznego oraz opony Agriterra 02 do nowoczesnych przyczep rolniczych. Jesteśmy podekscytowani możliwością spotkania z uczestnikami imprezy i zademonstrowania im, jak nasze opony mogą ułatwić ich codzienną pracę i wyzwania.

Mitas jest zaszczycony

– Podczas imprezy, przy naszej przyczepie Mitas odbędzie się specjalny wywiad z Kevanem Whittinghamem z zespołu ciągnącego ciągniki Team Whittingham, dając odwiedzającym szansę na wysłuchanie jego doświadczeń i zalet opon PowerPull 01. Jesteśmy tak dumni, że możemy nadal wspierać to wielkie wydarzenie w jednym z najpotężniejszych sportów motorowych na świecie – wyjaśnia Emil Houška. Mitas nie kryje też zadowolenia z bycia oficjalnym sponsorem serii Mitas Eurocup Series 2022 tractor pulling, organizowanej przez European Tractor Pulling Committee. Więcej informacji na temat Mitas Euro Challenge 2022 można znaleźć pod tym linkiem
 
Na czym polegają te zawody? Zobacz tutaj: Kto dojedzie najdalej – ten wygrywa!
opr. jj
23. czerwiec 2024 06:51