StoryEditor

Konkurs profi z okazji Dnia Dziecka!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji ogłaszamy konkurs plastyczny „Twoje wymarzone gospodarstwo”. Do wygrania 3 zestawy klocków Lego oraz koszulki „profi”!

17.05.2022., 00:00h


Pierwszy czerwca jednoznacznie kojarzy się z Dniem Dziecka. Z tej okazji dla naszych milusińskich po raz kolejny ogłaszamy konkurs plastyczny „Twoje wymarzone gospodarstwo”. Mogą w nim wziąć udział dzieci wraz ze swoimi rodzicami. 


Warunki uczestnictwa w konkursie profi

Wykonaj wraz ze swoją pociechą pracę plastyczną na temat „Twoje wymarzone gospodarstwo”. Oczywiście gospodarstwo, jakie wymarzyło sobie Twoje dziecko. Aby wziąć udział w konkursie wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie lp.profitechnika.pl/konkurs_dzien_dziecka i dołącz do niego zdjęcie przedstawiające efekt końcowy wspólnej pracy oraz zdjęcie dziecka – głównego twórcy i pomysłodawcy projektu. Forma dzieła jest dowolna, ale pamiętaj, że oceniamy kreatywność, estetykę i zgodność z tematem. Ostatnim etapem jest odpowiedź na 3 krótkie pytania i gotowe!


Do wygrania klocki Lego oraz koszulki

Spośród nadesłanych prac wybierzemy 3 naszym zdaniem najlepsze, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – klocki Lego o tematyce rolniczej. Dodatkowo wyróżnimy 7 kolejnych pracy, a ich autorów nagrodzimy koszulkami dziecięcymi „profi”.


Na zgłoszenia czekamy do 30 maja 2022 roku.

Więcej informacji o konkursie „Twoje wymarzone gospodarstwo” i formularz zgłoszeniowy na stronie: lp.profitechnika.pl/konkurs_dzien_dziecka

23. czerwiec 2024 06:53