StoryEditor

Jeszcze możesz wygrać ładowarkę Weidemann 1390 i chwytak do bel Tanco w konkursie „Rolnik – zawód wielkiej wagi”!

Tylko do końca sierpnia trwa nasz konkurs dla Czytelników m. in. magazynu Profesjonalna Technika Rolnicza PROFI i portalu profitechnika.pl. Do wygrania m.in. ładowarka przegubowa Weidemann 1390 wartości prawie 300 tys. złotych!

18.08.2022., 00:00h

Nasz konkurs trwa od początku tego roku i do chwili obecnej wpłynęło mnóstwo ciekawych propozycji haseł autorstwa naszych Czytelników. Zgodnie z regulaminem, czekamy na nie do 31.08.2022 i dopiero wówczas wybierzemy te najlepsze z najlepszych.

Przypominamy zasady konkursu „Rolnik – zawód wielkiej wagi”

1. Odgadnij wagę ładowarki przegubowej Weidemann 1390 wraz z paletą gazet wydawanych przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze (zestaw widoczny jest na zdjęciu poniżej).

2. Wymyśl hasło promujące czasopismo „PROFI”.

3. Wejdź na stronę konkurs.pwr.agro.pl i wypełnij zgłoszenie konkursowe podając swoje dane, wagę konkursowego zestawu oraz hasło promujące PROFI.

Zasady przydzielania nagród w konkursie:

  • Komisja Konkursowa przyzna nagrodę główną – ładowarkę Weidemann 1390 uczestnikowi, który spośród wszystkich uczestników otrzyma najwyższą liczbę punktów za najtrafniej oszacowany wynik zadania konkursowego nr 1 polegającego na odgadnięciu wagi ładowarki razem z paletą gazet oraz za zadanie konkursowe nr 2 polegające na wymyśleniu hasła promującego tytuł danego czasopisma.
  • Laureatem drugiej nagrody – chwytaka do bel firmy Tanco zostanie uczestnik, który spośród wszystkich uczestników konkursu, którzy ułożyli hasło konkursowe dla PROFI uzyska od Komisji Konkursowej najwyższą ocenę za zadanie konkursowe nr 1 oraz za zadanie konkursowe nr 2.

Przypominamy, iż weryfikacja zgłoszeń nastąpi 5.09.2022 roku, kontakt z laureatami w celu potwierdzenia danych nastąpi do 6.09.2022 r, a ogłoszenie laureatów nastąpi 7.09.2022 roku. Rozdanie nagród planowane jest natomiast podczas targów Agro Show 2022 w Bednarach.

Nagroda główna: Model Weidemann 1390 to kompaktowa ładowarka kołowa o wielu możliwościach zastosowań. Może być wykorzystywana zarówno w gospodarstwie rolnym, jak i specjalistycznym gospodarstwie sadowniczym, czy specjalizującym się w produkcji warzyw. Wyróżnia ją m.in. wyjątkowa w tej klasie wielkości i doskonale zaprojektowana kabina, która zapewnia wygodną i komfortową przestrzeń dla operatora. Wartość nagrody głównej to 290 280 zł brutto.

Szczegółowy regulamin konkursu możecie znaleźć TUTAJ.


ZGŁOSZENIA DO KONKURSU!
19. maj 2024 14:25