StoryEditor

Izydory 2022 – zgłoś firmę przyjazną rolnikom. Wygraj nagrody!

To już V edycja Plebiscytu Izydory, w którym rolnicy zgłaszają firmy najbardziej przyjazne rolnikom. Firmy zdobywają wyjątkowe wyróżnienia dla branży agro – statuetki Izydorów, a rolnicy nagrody. Zgłoś firmę już dziś!

Dzisiaj (12.01) wystartował pierwszy etap V edycji Plebiscytu Izydory 2022. W tym konkursie organizowanym przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. rolnicy zgłaszają firmy, które według nich są godne polecenia innym i pomocne w codziennym prowadzeniu gospodarstwa. Celem Plebiscytu jest wyłonienie spośród kilku kategorii, najlepszych firm, dla których rolnik oraz jego interesy stanowią najwyższą wartość, realizowaną w codziennych interakcjach z gospodarzami.

W pierwszym etapie konkursu należy zgłosić maksymalnie 6 firm przyjaznych rolnikom, poprzez formularz, co zajmie nie więcej niż kilka minut. Daje to szansę na zdobycie zaszczytnego tytułu firmom w Plebiscycie i statuetki Izydory 2022, a rolnikom szansę na atrakcyjne nagrody.

Pierwszy etap konkursu trwa od 12.01.2022 do 25.03.2022. Po tym etapie 25 kwietnia 2022 wyłonimy nominacje i kategorie, w których firmy będą walczyć o pierwsze miejsca w kolejnych etapach Plebiscytu Izydory 2022.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania firm TUTAJ.

W tym roku rolnicy mogą wygrać laptop i roczne prenumeraty z ciekawymi gadżetami.

19. lipiec 2024 05:16