r e k l a m a

Partner serwisu

Holmer Terra Variant z nabudową Bredal K165

Holmer Terra Variant z nabudową Bredal K165

Pojazd systemowy Terra Variant 585 marki Holmer zyskał nowe zastosowanie. Współpracując z zabudową K165 firmy Bredal A/S umożliwia rozsiewanie wapna na 16 metrów i nawozów mineralnych na 36 metrów.r e k l a m a


Rozrzutnik nawozu Terra Variant z nabudową K165

Terra Variant jest wyposażony w układ kierowniczy Reichhardt i terminal dotykowy Müller 1200, za pomocą którego obsługiwany jest zarówno układ jezdny i sterowanie rozsiewaniem nawozu. System ISOBUS–TC i Section Control umożliwia pracę z plikami ISO-XML lub Shape, dzięki czemu możliwa jest automatyczne sterowanie na podstawie map aplikacyjnych. Rozrzutnik wyłącza się automatycznie na skraju pola i na obszarach, gdzie już wykonano zabieg. Prędkość talerzy rozrzucających można ustawić niezależnie od siebie. Pozwala to na regulację szerokości roboczej lub na przeprowadzenie zabiegu na skraju pola. Opcjonalnie zespół rozsiewacza może być wyposażony w wagę.


Wydajność agragatu Terra Variant i Bredal K165

Terra Variant z rozsiewaczem Bredal K165 mieści 12–13 t wapna defekacyjnego, do 20 ton wapna węglanowego lub nawozu NPK. Przy dawce wapna ok. 7 t/ha i szerokości roboczej 12 m maszyna umożliwia pracę z prędkością roboczą 15–18 km/h, co oznacza, że teoretyczna wydajność wynosi ponad 21 ha/h.

opr aj
fot. firmowe

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także