StoryEditor

FS22: Ploeger AT najpierw w grze, potem w realu!

Fani najpopularniejszego symulator rolnictwa mogą zasiąść za sterami maszyny, której jeszcze nie ma na rynku! Firma Ploeger udostępniła w Farming Simulator 22 nowy beczkowóz…

01.03.2022., 00:00h

Premiera Ploeger w symulatorze rolnictwa

Wirtualny świat techniki rolniczej w Farming Simulator daje dużo frajdy z pracy maszynami, za których sterami nie moglibyśmy zasiąść w realny świecie. Oprócz niezliczonych i popularnych w świecie FS tzw. modów (czyli modyfikacji maszyn lub map, tworzonych często przez samych graczy), dostępne są również bezpłatne aktualizacje i płatne dodatki (DLC) udostępniane przez Giant Software. Choć najnowsza wersja Farming Simulator 22, liczy zaledwie nieco ponad 3 miesiące, doczekała się już kolejnych maszyn. 

Dodatek do Farming Simulator 22

Wraz z drugą bezpłatną aktualizacją zawartości FS22 (Path 1.3) , wydawca gry – Giants Software, udostępnił 8 nowych maszyn. Jedna z nich, a mianowicie Ploeger AT 5104 LNMS, nie jest jeszcze dostępna na rynku. Beczkowóz samobieżny na 4 kołach, o którym pisaliśmy TUTAJ już w styczniu zeszłego roku, miał pierwotnie zadebiutować na targach Agritechnica 2021. Choć nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży, fani Farming Simulatora 22 mogą już dziś wcielić się rolę operatora tego kolosa!

8 nowych maszyn w FS22

Ale to nie wszystko. Oprócz beczkowozu Ploeger AT, twórca gry udostępnił jeszcze 7 innych, równie efektownych maszyn. Oto pełna lista:

  • Ploeger AT 5104 LNMS
  • Hardi NAVIGATOR 4000
  • Kotte PQ 32.000
  • Krampe Big Body 750 S
  • Fendt PowerFlow 30FT
  • Massey Ferguson PowerFlow 30FT
  • Fendt IDEAL ParaLevel
  • Massey Ferguson IDEAL ParaLevelModele kombajnów Fendt Ideal ParaLevel i bliźniaczy Massey Ferguson Ideal Paralevel mają zawieszenie z kompensacją nachylenia, więc dynamicznie dopasowują się do pochyłości terenu. Giants obiecuje, że w tzw. łatce do gry jest więcej aktualizacji i ulepszeń poprawiający wrażenia z prowadzenia wirtualnych maszyn.

opr. aj

fot. firmowe

21. maj 2024 05:32