StoryEditor

Fricke nowym dilerem SaMASZ na Podlasiu

SaMASZ ma nowego dilera w województwie podlaskim. Do firm, które oferują sprzedaż i serwis maszyn SaMASZ dołącza Fricke z oddziałem w Rzędzianach. To krok w stronę zwiększenia potencjału sprzedażowego. 

22.11.2021., 00:00h

Zmiany na Podlasiu

Firma Fricke, która podjęła właśnie współpracę z SaMASZ Sp. z o.o., zastąpi w tej roli Contractus Sp. z o.o. Oddział Fricke w Rzędzinach dołącza tym samym do grona firm mających od lat w swojej ofercie maszyny SaMASZ w województwie podlaskim: MAX ROL w Jeżewie Starym, AGRO ROLNIK mająca siedzibę w Śniadowie i KS Agro w Białymstoku.

Szeroki dostęp do klientów

– Wszystkie zmiany w naszej sieci dilerskiej mają na celu zapewnienie jak najlepszej obsługi sprzedażowej oraz posprzedażowej – mówi Piotr Cebeliński, Kierownik Działu Handlu Krajowego i Spedycji SaMASZ Sp. z o.o. – Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli czerpać maksymalne korzyści z użytkowania maszyn SaMASZ.

Nowy kontrahent w sieci dilerskiej ma zapewnić firmie zwiększenie potencjału sprzedażowego, a klientom szerszy dostęp do oferty. SaMASZ chce w ten sposób zwiększyć łatwy kontakt klientów z wykwalifikowanymi doradcami handlowymi, a co za tym idzie, zapewnić profesjonalne wsparcie ekspertów z branży.

Rozwinięta sieć sprzedaży

Rolnicy na Warmii i Mazurach znają Fricke jak autoryzowanego dilera marki John Deere. Firma specjalizuje się nie tylko w sprzedaży maszyn rolniczych, oferuje także maszyny komunalne, części i akcesoria. Działa w regionie od ponad 20 lat.

Diler proponuje swoim klientom wsparcie ze strony doświadczonych i wyspecjalizowanych handlowców i serwisantów, którzy teraz pomogą również rolnikom na terenie Podlasia. 

al. na podst. SaMASZ
fot. SaMASZ

18. lipiec 2024 16:28