StoryEditor

Firma M.I.H.G Polska dealerem Steyera

Nowy, autoryzowany dealer marki Steyr rozwija skrzydła, zapraszając klientów do trzech punktów: w Pyrzycach, Gryficach i Szczecinku.

22.07.2022., 00:00h

Im nabywca sprzętu ma bliżej do serwisu, tym lepiej dla rolnika. Z takiego założenia wychodzi marka Steyr, która ma nowego dealera w rejonie zachodniej Polski. Mowa o firmie M.I.H.G Polska, która na rynku maszyn rolniczych działa już od 2000 roku. Nowy dealer zapewnia obsługę na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz w czterech powiatach województwa wielkopolskiego. 

Trzy oddziały

Firma M.I.H.G Polska od przeszło dwudziestu lat zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych zarówno dla dużych koncernów, jak i dla właścicieli prywatnych gospodarstw. Jak wspomniano, firma zaprasza klientów do trzech oddziałów – w Pyrzycach, gdzie znajduje się siedziba firmy, a także do filii w Gryficach oraz w Szczecinku. Współpraca M.I.H.G Polska z marką Steyr obejmuje pełen zakres usług sprzedażowych i serwisowych. M.I.H.G Polska inwestuje w doskonalenie infrastruktury i obsługi klientów w tym jest m.in. nowoczesna hala serwisowa wraz z magazynem części zamiennych obsługującym z województwa zachodniopomorskiego cały kraj, a także budynek biura handlowego. Aktualnie nowy dealer zatrudnia 20 osób.

Ponad 20 lat sprzedaży i serwisu

Podjęte partnerstwo zapowiada się bardzo owocnie, a jak mówi Michał Waszkiewicz Steyr Business Manager Poland – satysfakcjonujące rezultaty tej współpracy, to tylko kwestia czasu. Firma M.I.H.G nieustanie inwestuje w rozwój – co przekłada się na jakość obsługi, a także zadowolenie klientów. Ponadto ponad 20-letnie doświadczenie w branży, nienaganne opinie oraz posiadane kompetencje, sprawiły, że nie mamy wątpliwości co do poziomu usług oraz wartości jakie zapewni M.I.H.G Polska rolnikom z zachodniej części kraju – dodaje Michał Waszkiewicz.

opr. jj

24. maj 2024 06:16