StoryEditor

Farming Simulator 22: sprzedaż liczona w milionach!

Sukces najpopularniejszego symulator rolnictwa trwa. Najnowszą wersję Farming Simulator 22 kupiło już ponad 3 miliony graczy!

04.02.2022., 00:00h

Miliony rolników zarządzają swoimi gospodarstwami i uprawiają ziemię w wirtualnym świecie. Najnowsza edycja symulatora rolnictwa - Farming Simulator 22 - osiąga kolejny kamień milowy od czasu premiery, która miała miejsce całkiem niedawno, bo 22. listopada 2021 r. 

Ponad 3 miliony w 9 tygodni

Wydawca i deweloper – firma Giants Software informuje, że w ciągu zaledwie 9 pierwszych tygodni na całym świecie sprzedało się ponad 3 miliony kopii najpopularniejszego symulatora rolnictwa. Po pozytywnych recenzjach ze strony graczy i prasy fachowej, pozytywne reakcje z całego świat podsumowuje zwiastun Farming Simulator 22.

Więcej zawartości gry

W Farming Simulator 22 gracze mogą spodziewać się nowych pakietów zawartości i rozszerzenia, a wrażenia z gry poprawiają dodatkowe. Pierwszą aktualizację z trzema nowymi markami i 16 nowymi maszynami można już pobrać bezpłatnie.

Mulczowanie, zbieranie kamieni i wałowanie - to trzy nowe funkcje rozszerzają wirtualną uprawę w Farming Simulator 22. Według Giants Software, bardziej realistyczne odwzorowanie rolnictwa, daje kolejne narzędzie do poprawy jakości wirtualnej gleby.

Zbieranie kamieni i mulczowanie

Gracze mogą mulczować wąskie korytarze między winoroślami lub gajami oliwnymi, aby utrzymać je w wysokiej kulturze i poprawić jakość gleby. W ziemi są oczywiście kamienie (nie było ich w FS19), które podczas orki lub uprawy wydostają się na powierzchnię pola. Należy je usunąć za pomocą przyczepianego zbieracza kamieni, aby uniknąć uszkodzenia maszyn uprawowych i siewników. Z kolei po zasiewach, warto odpowiednimi wałami ponownie zagęścić glebę, co zapewni większy plon. W celu zwiększenia plonu, wałować można również użytki zielone.

opr. aj

fot. firmowe

19. lipiec 2024 04:53