StoryEditor

Farming Simulator 22: Kubota wkracza do gry!

Już niedługo do najnowszej wersji gry Farming Simulator 22 dołączy nowa marka maszyn, którą było duże zainteresowanie ze strony graczy. Giants Software wprowadza dodatek z maszynami Kubota!

17.05.2022., 00:00h


Kubota w Farming Simulator 22!

To będzie niezła gratka dla fanów popularnej serii Farming Simulator i maszyn japońskiego producenta! Wydawca i deweloper gry ogłosił, że już wkrótce wprowadzi dodatek z 11 maszynami Kubota. Powstała ponad 130 lat temu w Osace w Japonii marka ciągników i maszyn rolniczych, cieczy się uznaniem na całym świecie, również w wirtualnym świecie Farming Simulator. Kubota M8 i nie tylko…

W dodatku do FS22 znajdzie się seria M8, czyli jak dotąd największe ciągnik Kubota. Przestronne wnętrze kabiny i dobry widok dookoła sprawiają, że M8 zapewni wirtualnym rolnikom wygodne miejsce w ich rolniczym "biurze". W grze będą są również ciągniki M5, M6 i M7, a także ładowarki burtowe, kołowe i pojazdy użytkowe, które ułatwią wykonywanie codziennych zadań na farmie. Do garderoby dodano także nowe stroje w barwach Kubota, aby gracze mogli wrazić swoje przywiązanie do marki.
Wydanie pudełkowe na wybranych rynkach

Dodatek z maszynami marki Kubota w formie cyfrowej dostępny będzie na całym świecie. Natomiast wydanie pudełkowe na PC ujrzy światło dzienne tylko w wybranych krajach, tj. Niemcy, Francja i Wielka Brytania. Kubota Pack dla Farming Simulator 22 zostanie udostępniony graczom już za nieco ponad miesiąc – dokładnie 28 czerwca 2022 roku.

Farming Simulator 22 jest dostępny na komputery osobiste (PC), Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, oraz Stadia. 

Giants Software zapowiada, że nadal będzie udostępniać darmowe aktualizacje i treści tworzone przez użytkowników na oficjalnym serwisie ModHub.

opr. aj

fot. firmowe

19. maj 2024 14:29