StoryEditor

FarmCon 22 dla fanów Farming Simulator w wersji hybrydowej

Tegoroczny FarmCon 22 poprzedzi Forum John Deere w Mannheim. GIANTS Software zapowiada hybrydowe wydarzenie dla społeczności graczy i fanów Farming Simulator.  

FarmCon, coroczna impreza społecznościowa firmy GIANTS Software, wydawcy i twórcy serii gier Farming Simulator, odbędzie się w dniach 21-24 lipca, a rozpocznie się transmisją na żywo na oficjalnym kanale Twitch w czwartek, a następnie zaprosi fanów do odwiedzenia John Deere Forum w Mannheim w Niemczech.

Zapowiedzi nowości i teasery na żywo

Każdego dnia, od 21 do 24 lipca, GIANTS Software będzie przez kilka godzin prowadzić transmisję na żywo, z czego początek czwartkowej transmisji zaplanowany jest na godzinę 20:00 CEST, aby zapewnić transmisję w wielu strefach czasowych. W sobotę transmisja rozpocznie się o godz. 10.00 CEST.  

Jak zapowiada wytwórnia, widzowie mogą spodziewać się kilku ekscytujących wiadomości i ogłoszeń dotyczących Farming Simulator 22. GIANTS Software przedstawi również kulisy, odpowie na pytania fanów i porozmawia z gośćmi na różne tematy związane z grą.

Dla chcących dowiedzieć się więcej  

Fani gry, którzy szukają szczegółowych informacji i chcieliby spotkać się z pracownikami GIANTS Software mogą odwiedzić FarmCon 22 na John Deere Forum w Mannheim w Niemczech. Bilety na to wydarzenie są już dostępne, dla odwiedzających przygotowano torby z prezentami.

Na miejscu będą pracownicy GIANTS ze wszystkich czterech międzynarodowych biur, dając fanom możliwość poznania ich osobiście.

– Kontynuujemy naszą długą tradycję osobistego spotykania się z oddanymi fanami Farming Simulator – mówi Christian Ammann, dyrektor generalny GIANTS Software, ciesząc się z nadchodzącego FarmCon 22 – W tym roku, FarmCon będzie wydarzeniem hybrydowym, aby świętować z jak największą liczbą członków społeczności Farming Simulator jak to tylko możliwe.

Od 2016 roku fani spotykają się na FarmConie, aby porozmawiać z przedstawicielami GIANTS Software i innymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Farming Simulator.al na podst. GIANTS Software
fot. firmowe

18. maj 2024 14:52