StoryEditor

Docieracze Profi na Agro Show 2021 w Bednarach!

Mamy wspaniałą informację dla wszystkich fanów programu „Docieracze”, którzy w tym roku odwiedzą targi Agro Show 2021 w Bednarach. Każdego z targowych dni będziecie mogli zobaczyć bohaterów programu na żywo!

14.09.2021., 00:00h
Od piątku 24 września do niedzieli 26 września punktualnie o godzinie 12:00 Docieracze, czyli Artur, Piotr i Bartek będą rozpoczynać swój godzinny show, podczas którego opowiedzą o kulisach powstawania programu, będą korzystać z maszyn znanych z odcinków programu, a także zaprezentują najnowszy odcinek programu jakiego jeszcze nie było! Wiernym widzom zdradzimy tylko, że tym razem zestawienie dwóch pojazdów, które będą testować Docieracze jest bardzo nietypowe i emocji oraz widowiskowych scen nie zabraknie.
 
Dla fanów programu będziemy mieli także quizy z możliwością wygrania gadżetów z programu. Będziecie tez mogli zapoznać się z bogatą ofertą Profi.
 
Rozmowę z Docieraczami poprowadzi doskonale znany wszystkim Czytelnikom Profi redaktor Jan Józefowicz. A zatem nie zabraknie emocji, dobrego humoru i fachowych rozmów o rolniczym (i nie tylko) sprzęcie.
 
Zapraszamy serdecznie na pola pokazowe na Agro Show 2021 w Bednarach od piątku do niedzieli. Szukajcie namiotu Profi oraz flag Docieraczy na polach pokazowych.

Do zobaczenia!
13. lipiec 2024 08:57