StoryEditor

Co jeszcze zobaczycie podczas pokazów „Żniwa i siew”?

W tym tygodniu przybliżamy Wam maszyny i narzędzia jakie będziecie mogli zobaczyć na żywo podczas pokazów „Żniwa i siew  z top agrar Polska i profi” które odbędą się już w najbliższy wtorek, 12 lipca w Nagradowicach pod Poznaniem. Pora na prezentację ostatniej maszyny i narzędzia.

08.07.2022., 00:00h

Pierwszą z nich będzie wał nożowy marki Namysło. Jego zadaniem będzie bardzo płytkie i wydajne zerwanie ścierniska. Jak myślicie, jak sobie poradzi?

 

Opryskiwacz samojezdny marki Kuhn

Podczas naszego pokazu w Nagradowicach po raz pierwszy w pracy przed szerszą publicznością zaprezentowany zostanie samojezdny opryskiwacz Kuhn F40. To nowa grupa maszyn w ofercie francuskiej marki, która poszerzyła się po przejęciu rodzimego producenta takich właśnie maszyn, Artec. W czerwonych barwach samobieżny opryskiwacz Kuhn F40 wyposażony będzie w mieszczący 4000 l zbiornik cieczy roboczej i sześciocylindrowy silnik o mocy pow. 200 KM. Dostępna w tym modelu szerokość belki opryskowej to 24-50 m. Maksymalna prędkość wynosi 40 km/h.

Najlepsze wrażenia na żywo

Oczywiście to tylko garść informacji o maszynach jakie zobaczycie podczas pokazów. O wszystkich istotnych szczegółach dowiecie się na miejscu. Pamiętajcie, że na pole pokazowe wstęp będą mieli tylko zarejestrowani!

Spotykamy się w Nagradowicach na polu Poznańskiej Hodowli Roślin, tuż przy zjeździe z autostrady A2 na drogę ekspresową S5. Na węźle Poznań Wschód należy skręcić w drogę wojewódzką 434 w kierunku Kleszczewa. Na miejscu będzie duży parking, a po części pokazowej zapraszamy na kawę i poczęstunek. Wstęp będzie możliwy od godz. 9:00. Przed praktyczną częścią pokazową, w oczekiwaniu nim wyschnie rosa, zapraszamy na kilka ciekawych wykładów i zwiedzenie stacjonarnej części pokazu.

Dlatego nie czekaj i już dziś zapisz się na stronie zniwa.profitechnika.pl

opr. ap

fot. firmowe

27. maj 2024 08:59