StoryEditor

Centralne Targi Rolnicze już za 10 dni

Ptak Warsaw Expo zaprasza na V edycję Centralnych Targów Rolniczych, które ruszają 26 listopada. Co nowego w programie tegorocznych targów?

17.11.2021., 00:00h

Spotykamy się po raz piąty

Centralne Targi Rolnicze, będące jedynym takim wydarzeniem w strefie agro w Europie Środkowo-Wschodniej, słyną nie tylko z prezentacji rozwiązań, produktów i usług rolniczych, ale również są miejscem dyskusji wśród klientów branżowych, wymiany wiedzy oraz rozwoju start-upów.

Jest to także miejsce, gdzie premiery mają liczne produkty i innowacje, odbywają się konferencje i panele dyskusyjne. Co więcej, wizytujących czekają również spotkania z youtuberami.

Strefy do wyboru

Na targach znajdzie się 6 stref tematycznych:

  • Salon techniki rolniczej – największa strefa targów, maszyny, urządzenia i rozwiązania dla rolnictwa;

  • Salon usług specjalistycznych – usługi wspierające produkcję, przetwórstwo, sprzedaż, dystrybucję towarów rolno spożywczych i oferty instytucji finansujących agrobiznes;

  • Salon środków do produkcji rolnej – nawozy, środki ochrony roślin, pasze, materiał siewny i oferta firm z zakresu hodowli zwierząt;

  • Salon narzędzi i części zamiennych – części zamienne do maszyn i urządzeń rolniczych i narzędzia wykorzystywane w gospodarstwach;

  • Salon Start-Up – start-upy sektora rolniczego, prezentacje innowacyjnych rozwiązań dla podniesieniu efektywności i ergonomii zabiegów agro-technicznych;

  • Salon środków do produkcji zwierzęcej – budownictwo inwentarskie, techniczne wyposażenie budynków inwentarskich, urządzenia do produkcji pasz, pasze, materiał genetyczny, a także firmy zajmujące się skupem zwierząt.

Nie zabraknie rozrywki, bo oprócz części merytorycznych, 27 listopada o 12.00 na terenie CTR odbędzie się Puchar Polski Strongman 2021.

O rynku i uprawie kukurydzy

Dla spragnionych wiedzy organizatorzy przygotowali konferencję w temacie rynku i uprawy kukurydzy, która potrwa około 90 minut. Prelegenci omówią następujące zagadnienia:

  • Rynek nasion kukurydzy w Polsce – Dr Roman Warzecha, Przewodniczący Komisji ds. rejestracji odmian kukurydzy;

  • Precyzyjne Rolnictwo – Kamil Szymańczak;

  • Nowe technologie uprawy kukurydzy i jej efekty – Tadeusz Szymańczak, Rzecznik Prasowy PZPRZ

Zapisz się już dziś

Centralne Targi Rolnicze potrwają trzy dni i odbędą się od 26 do 28 listopada 2021 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Rejestracja i darmowy bilet na CTR dostępne są tutaj.       

al
fot. CTR

18. lipiec 2024 16:33