StoryEditor

Agrotop: Rozpylacze do oprysku pasowego

Obecnie produkowane pielniki mogą być wyposażone w rozpylacze, które precyzyjnie nanoszą nawet najmniejsze dawki środków ochrony roślin na rzędy roślin.

07.03.2022., 00:00h

Do współpracy z pielnikiem

Rozpylacze RowFan 40-01 i 40-02 firmy Agrotop zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić równomierne pokrycie całego pasa oprysku. Specjalne rozpylacze o kącie rozpylania wynoszącym 40 stopni umożliwiają nie tylko stosowanie ich w połączeniu z pielnikami, ale także oprysk pasowy za pomocą opryskiwaczy z precyzyjnie prowadzonymi belkami, pracującymi na dużej wysokości. Takie rozwiązanie pozwala na rozdzielenie oprysku i pielenia w zależności od warunków pogodowych i glebowych.

Nowoczesny oprysk

Do stosowania w systemach z modulacją szerokości impulsu (PWM), takich jak np. Hawkeye firmy Raven, Agrotop oferuje rozpylacze grubokropliste serii SoftDrop. Dysza i nasadka są wykonane z jednego odlewu, dzięki czemu urządzenie, dostępne w kalibrach 04, 05, 06, 08 i 10, jest bardzo kompaktowe. Dzięki szerokiemu zakresowi ciśnienia od 1,5 do 6 barów, SoftDrop oferuje szerokie spektrum kropli i może być również stosowany do nawozów płynnych lub mieszanin nawozów płynnych i środków ochrony roślin.
 
Opr. ap
Fot. Firmowe
18. maj 2024 15:27