StoryEditor

Agro Show 2022 z biletami wstępu

W tym roku obowiązują bilety indywidualne m.in. za pośrednictwem systemu sprzedaży eBilet Polska i w oznaczonych punktach na terenie wystawy w Bednarach.

10.08.2022., 00:00h

Jak informuje Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren wystawy dowolnego dnia od 23 do 25 września w Bednarach. 

  • Bilet ulgowy przysługuje młodzieży szkolnej oraz studentom w wieku do 26 lat.
  • Wstęp dla osób w wieku do 15 lat jest bezpłatny.

Nowości i jeszcze raz nowości

Nie od dziś wiemy, że Agro Show jest największą plenerową wystawą rolniczą w Europie.  To miejsce prezentacji najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych, gdzie można zobaczyć ofertę producentów ci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na Agro Show podczas 3 dni wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. Atutem wystawy jest to, że co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych. Wystawę każdego roku odwiedza blisko 120 tysięcy rolników.

Regulamin sprzedaży biletów (wraz z cenami) na Wystawę Agro Show 2022 znajduje się pod tym linkiem

opr. jj

18. maj 2024 15:55