StoryEditor

Agrifac Condor i wirtualna rzeczywistość

Dla pasjonatów VR firma Agrifac przygotowała specjalną atrakcję na targach PotatoEurope k. Hanoweru (7-8 września br.). 

04.08.2022., 00:00h

Będzie możliwość samodzielnej jazdy opryskiwaczem Agrifac Condor. Może niezupełnie prawdziwej jazdy, bo jak można się domyślać poruszanie się tak dużą maszyna wśród targowych gości mogłaby skończyć się nie po myśli organizatorów!

Bezpieczna jazda

Nie ma obaw, bo Agrifac zachęca „Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (GA37) i wskoczenia na pokład naszego symulatora VR, aby w pełni zanurzyć się w genialnie prostym sposobie sterowania opryskiwaczem Agrifac na targach PotatoEurope k. Hanoweru w dniach 7-8 września”. Producent dodaje, że wrażenia z jazdy będą wyjątkowe. Przy okazji chwali swoje rozwiązania: „Zapewne chcielibyście Państwo sami poprowadzić maszynę Agrifac Condor i przekonać się, jak to jest korzystać z absolutnie najlepszych rozwiązań, jakie oferuje rynek w zakresie stabilności, redukcji znoszenia i precyzyjnej uprawy roślin”.  

Ochrona środowiska

Firma Agrifac od lat projektuje maszyny, które pozwalają rolnikom uzyskiwać plony wysokiej jakości przy jednoczesnej ochronie środowiska. Nie bez znaczenia jest to, aby zmniejszać ilość środków ochrony roślin używanych podczas zabiegów i zmniejszać ogólny ślad. Nie byłoby to możliwe bez ciągłemu rozwojowi innowacji w zakresie opryskiwania. Warto też dodać, że Agrifac jest projektantem i producentem samojezdnych opryskiwaczy rolniczych i kombajnów do zbioru buraków.

opr. jj

24. maj 2024 05:47