StoryEditor

PRACA - Redaktor Działu Sadowniczego

21.05.2020., 00:00h

Wydawnictwo Hortpress Sp z o.o. poszukuje Redaktora do Działu Sadowniczego

              GŁÓWNE ZADANIA:
  • Współtworzenie naszych czasopism i portali;
  • Pisanie własnych tekstów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z naukowcami i praktykami;
  • Wyjazdy na spotkania branżowe.
WYMAGANIA:
  • Dobra znajomość branży i tematyki sadowniczej;
  • Łatwość pisania tekstów, terminowość;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych;
  • Samodzielność i dynamika w działaniu połączone z umiejętnością pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie z systemem wierszówkowym;
  • Pracę w ciekawej branży w dynamicznie rozwijającej się firmie.
04. maj 2024 12:34