StoryEditorAgrotech Kielce 2023

Zrób sobie zdjęcie z Piotrem Kaliskim na stoisku profi K-57 w Kielcach!

W samo południe w piątek, czyli pierwszego dnia targów Agrotech w Kielcach nasze stoisko odwiedzi popularny youtuber Piotr Kaliski! To będzie dobra okazja, żeby z nim porozmawiać i zrobić sobie selfie!
15.03.2023., 15:00h

Agrotech już za dwa dni!

Wielkimi krokami zbliżają się największe w Polsce halowe targi techniki rolniczej, czyli Agrotech w Kielcach. Wydarzenie rozpoczyna się w piątek o godz. 10:00 i potrwa do niedzieli do godziny 16:00. Tam gdzie są maszyny – musi być też profi! Spotkacie nas na stoisku K57, a warto będzie nas odwiedzić!

Spotkaj Piotra Kaliskiego – rolnika, youtubera i Docieracza w jednym!

Młodemu pokoleniu Piotra Kaliskiego przedstawiać nie trzeba! Wszak to człowiek orkiestra, którego jedną z wielu pasji jest technika rolnicza. Jego poczynania możecie śledzić na kanale Rolnik Szuka, ale również na kanale Profitechnika, gdzie razem z redaktorami profi tworzy program Docieracze profi.

Zrób zdjęcie na stoisku profi K-57, oznacz #jestemprofi i odbierz upominek!

W piątek o 12:00 w południe w hali K na stoisku nr 57 będziesz miał wyjątkową okazję, żeby porozmawiać z Piotrem Kaliskim i zrobić sobie z nim zdjęcie. Jeśli od razu opublikujesz je na Facebooku lub Instagramie, oznaczysz #jestemprofi i pokażesz koleżankom na naszym stoisku, od razu otrzymasz od nas upominek!

Wygraj wózek warsztatowy z kompletem narzędzi!

Pamiętaj, że cały czas trwa konkurs, w którym nagrodą główną jest w pełni wyposażony wózek warsztatowy, którego wartość przekracza 2800 zł! Zgłoszenie do konkursu możesz wypełnić również na naszym stoisku K-57.

Kawa dla Prenumeratorów na stoisku PWR!

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska (E-12) Polskiego Wydawnictwa Rolniczego, gdzie profi będziemy ramię w ramię z innymi naszymi tytułami: top agrar Polska, Tygodnik Poradnik Rolniczy i Elita Czekamy tam na Ciebie z pyszną kawą oraz specjalnymi promocjami i zniżkami na nasze czasopisma oraz świetne publikacje na temat rolnictwa. Dla Prenumeratorów mamy specjalny kupon podarunkowy! Zadbamy również o dobrą zabawę – przyjdź koniecznie i zobacz jakie niespodzianki czekają na Ciebie w tym roku! Pamiętaj, hala K stoisko nr 57 oraz hala E stoisko nr 12!

dr Artur Jakubek

fot. Jakubek

22. lipiec 2024 15:07