StoryEditor

Znamy ostatniego zwycięzcę w konkursie „Profi napędza żniwa”

To już ostatni zwycięzca w tegorocznym konkursie „Profi napędza żniwa”. Rywalizacja była zaciekła, lecz wygrany mógł być tylko jeden. Do szczęśliwcy powędruje bon na paliwo o wartości 1000 zł, a dla wyróżnionych uczestników firmowe gadżety. Zobacz komu tym razem się udało wygrać.

Jakie było zadanie konkursowe?

Uczestnicy naszej zabawy mieli za zadanie odpowiedzieć na pytanie „Jaki masz sposób na efektywne i niezawodne żniwa?”. Komisja konkursowa wybierała odpowiedź, która ich zdaniem była najciekawsza, najbardziej merytoryczna bądź widać było, że autor wykazał się ogromna kreatywnością. Sierpniowa edycja „Profi napędza żniwa” udowodniła, że zacięcie literackie też może być przydatne.

Laureaci ostatniej edycji

Zwycięzcą okazał się Pan Zenon z miejscowości Wąpiersk.

Wyróżniliśmy również kolejne 3 najlepsze odpowiedzi.

Wyróżnieni uczestnicy:

Krzysztof z miejscowość Września

Konrad z miejscowość Zawady Dworskie

Igor z miejscowość Chrzypsko Wielkie

Nagrodzona odpowiedź

„Moim sposobem na efektywne i niezawodne żniwa jest przede wszystkim dużo wcześniejsze zadbanie o dobrze wyremontowany sprzęt rolniczy (tj. kombajny, prasy, ciągniki i przyczepy), aby uniknąć przykrych niespodzianek. Ważne jest również, by mieć przy sobie pracowitych, rozsądnych i odpowiedzialnych pomocników. Należy z pomocą Boga mieć nadzieję o pomyślność i dobrą pogodę, aby móc szczęśliwie zebrać plony.”

 

Bartłomiej Dróżdż

22. lipiec 2024 15:48