StoryEditor

Zielona karta John Deere – daj sobie szansę

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Akademia Młodego Mechanika już za moment. W tym mieści się serwisowanie pojazdów i maszyn rolniczych, a także szkolenia online.
27.02.2023., 13:00h

Dzięki akcji "Zielona Karta" firmy John Deere Polska uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zyskują szansę na pogłębienie wiedzy technicznej związanej z budową i serwisowaniem pojazdów i maszyn rolniczych, a także oferty marki i jej historii. To wiedza niezbędna w pracy każdego mechanika, który zamierza związać się zawodowo z motoryzacją.

Warto ją zdobyć i pogłębiać swoje wiadomości, by nadążyć za trendami i rozwojem technologicznym w branży pojazdów i maszyn rolniczych. Coraz bardziej zaawansowane rozwiązania ułatwia pracę rolnikom i... podnoszą poprzeczkę mechanikom serwisującym taki sprzęt. Czy może być lepszy powód, aby zgłębiać tajniki działania nowoczesnych ciągników i maszyn? Finały Mistrzostw 30.03- 02.04.2023 r. na Poznańskich Targach Motor Show.

image

Finały Mistrzostw 30.03- 02.04.2023 r. na Poznańskich Targach Motor Show.

FOTO:

Zielona karta – to dobra przepustka

W ramach akcji "Zielona Karta" eksperci firmy John Deere Polska przygotowują materiały edukacyjne i filmy szkoleniowe. Wystarczy zalogować się na swoje konto w Akademii Młodego Mechanika, by odbyć szkolenia online. Ich tematyka będzie bardzo szeroka – od historii marki, przez jej największe osiągnięcia, bogatą ofertę produktową aż po wiedzę dotyczącą obsługi i serwisowania maszyn rolniczych. W Akademii Młodego Mechanika dostępne będą również testy sprawdzające.

Uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, którzy osiągną najlepsze wyniki, otrzymają tzw. "zieloną kartę" – gwarancję udziału w finałach bez względu na wyniki eliminacji. Chcesz się zarejestrować – wystarczy że klikniesz przycisk poniżej i wykonasz kilka prostych kroków przez formularz zgłoszeniowy na stronie Akademii Młodego Mechanika: Akademia Młodego Mechanika

John Deere Polska zatrudnia ponad 900 osób

John Deere może poszczycić się obecnością wśród najcenniejszych marek na świecie. W rankingu "Best Global Brands 2021" przygotowanym przez Interbrand, wiodącą firmę konsultingową, amerykański gigant z branży rolniczej plasuje się na 90. miejscu. Interbrand szacuje wartość marki John Deere na około 5,616 miliarda dolarów. Jest to jedyna marka ciągników rolniczych obecna w zestawieniu. John Deere w rankingu znalazł się już po raz 11.

John Deere Polska ma w całym kraju 42 punkty sprzedaży, w których pracuje około 140 handlowców, ponad 100 pracowników działu części i 360 pracowników działu serwisu. Łącznie w strukturach dealerskich John Deere Polska pracuje ponad 900 osób.

opr. Jan Józefowicz, źródło: XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

23. czerwiec 2024 02:08