StoryEditorKonkurs profi

Zgarnij 1000 zł na paliwo – profi napędza żniwa!

Jesteś rolnikiem i potrzebujesz paliwa do ciągnika czy kombajnu na nadchodzące żniwa? W konkursie "profi napędza żniwa" masz 3 szanse na wygranie bonu o wartości 1000 zł do wykorzystania na stacjach Orlen! Konkurs trwa do końca wakacji, ale im wcześniej się zgłosisz, tym większe szanse na wygraną.
13.06.2023., 16:58h

Profi napędza żniwa!

Darmowe paliwo – o tym z pewnością marzy każdy. Jednak w rolnictwie paliwa potrzeba szczególnie dużo, zwłaszcza w żniwa, kiedy w pole wyjeżdżają kombajny i ciągniki transportujące zebrane ziarno. To okres najbardziej intensywnych prac, gdyż plony trzeba zebrać szybko, aby były najwyższej jakości. Z tego względu jest to najbardziej stresujący dla rolników okres, nie tylko ze względu na niepewną pogodę, ale również ceny płodów rolnych, a także paliwa.

Darmowe paliwo na żniwa!

Na pogodę niestety wpływu nie mamy, podobnie, jak na ceny zbóż czy kukurydzy, ale każdego miesiąca w okresie wakacji, jednemu rolnikowi zapewnimy darmowe paliwo o wartości 1000 zł! Jeśli jesteś naszym Czytelnikiem lub chcesz nim zostać, wyślij zgłoszenie i weź udział w konkursie "profi napędza żniwa"! Może to właśnie Ty wygrasz bon na 1000 zł do wykorzystania na stacjach Orlen lub firmowe gadżety?

image
FOTO:

Jak wygrać darmowe paliwo?

Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz konkursowy i napiszesz w nim, jaki masz sposób na efektywne i niezawodne żniwa. Jedynie uzupełnienie formularzu konkursowego dzieli cię od szansy na wygranie bonu na darmowe paliwo.

Ile osób wygrywa w konkursie "profi napędza żniwa"?

W naszym konkursie do wygrania są łącznie 3 bony o wartości 1000 zł każdy – po jednym w czerwcu, lipcu i sierpniu. Zgłoszenia przyjmujemy przez cały czas, ale wystarczy, że zgłosić się raz – jeśli nie wygrasz w tym miesiącu, Twoja szansa automatycznie przechodzi na kolejny miesiąc – nie musisz zgłaszać się po raz drugi.

Do kiedy trwa konkurs "profi napędza żniwa"?

Na twoje zgłoszenie w konkursie "profi napędza żniwa" czekamy do 31 sierpnia, ale jeśli zgłosisz się już dziś, masz aż 3 szanse na główną wygraną. Aby się zgłosić, wypełnij poniższy formularz.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY "PROFI NAPĘDZA ŻNIWA"

Każdego miesiąca oprócz nagrody głównej w postaci bonu o wartości 1000 zł na paliwo, mamy również trzy nagrody dodatkowe – pas transportowy oraz kubek, czapkę i koszulkę profi.

Laureaci czerwcowej odsłony konkursu zostaną wyłonieni 18 lipca na łamach www.profitechnika.pl.

21. maj 2024 05:54