StoryEditor

Yanmar rozwija skrzydła

Założona w 1912 roku w Osace firma Yanmar była pierwszym zakładem, który wyprodukował kompaktowy silnik Diesla w 1933 roku.
14.02.2023., 12:26h

Dziś Yanmar jest jednym ze światowych liderów w branży maszyn przemysłowych. Jako pierwszy na rynku, w 1968 r. wprowadził minikoparkę. Dział urządzeń kompaktowych firmy Yanmar ma cztery zakłady produkcyjne w Japonii, Francji, Niemczech i USA, co pozwala zapewnić szeroki zakres produktów i usług na rynku globalnym.

Silniki od małych po duże

Fundamentem marki Yanmar są przemysłowe silniki Diesla, od małych po duże. Poza tym wytwarza traktory, kombajny i lekkie maszyny rolniczych, a także różnego rodzaju pompy, glebogryzarki, minikoparki, maszyny i urządzenia rolnicze, sprzęt budowlany, systemy zasilania, statki, osprzęt i komponenty, wymieniając najważniejsze z nich.

 

Jak przystało na dużego gracza na światowym rynku, firma Yanmar CE EMEA postanowiła wzmocnić swój wizerunek w różnych regionach świata. W tym celu powołała Daredevil, czyli agencję PR zajmującą się międzynarodową komunikacją business-to-business, jako swoją nową agencję na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Zadaniem londyńskiej firmy PR jest dostarczanie informacji o sprzęcie jaki dociera na lokalne rynki.

Jesteś duży, bądź jeszcze większy

Na czele londyńskiej agencji Public Relations stoi Brian O‘Sullivan, były redaktor i doświadczony ekspert PR w zakresie sprzętu budowlanego. "Zrozumienie marki Yanmar przez Daredevil w połączeniu z doświadczeniem na międzynarodowych rynkach branży maszyn budowlanych sprawia, że agencja jest idealnym partnerem do jeszcze większego wzmocnienia i scentralizowania naszych działań public relations w całym regionie EMEA" - komentuje Meg Jacobe, PR and Content Manager, EMEA.

 

opr. Jan Józefowicz, źródło: Yanmar Compact Equipment EMEA

19. maj 2024 13:21