StoryEditor

Wytrzymała wywrotka z dużymi oponami

Nowa przyczepa TMK 279 firmy Fliegl Agrartechnik to sprzęt o dużej pojemności do zastosowań rolniczych.
30.01.2024., 08:27h

Producent opisuje ten model jako wywrotkę, która łączy w sobie połączenie mocy i wydajności, ale także oferuje innowacyjne funkcje do optymalnego wykorzystania w zastosowaniach rolniczych. Dopuszczalna masa całkowita modelu TMK 279 wynosi 24 ton, co pozwala na transport dużych ilości materiałów sypkich i zapewnia trwałość podczas codziennego użytkowania na polu.

Duża pojemność

Z podstawową pojemnością ok. 31 m³ i duża pojemnością 40 m³ model TMK 279 to rozwiązanie do transportu wielu różnych materiałów. Możliwość zwiększenia pojemności sprawia, że jest to wszechstronne narzędzie dla sektora rolniczego.

Standardowa rama Profi ma atrakcyjny wygląd dzięki lakierowanemu wykończeniu, które gwarantuje długą żywotność i odporność na wpływy zewnętrzne. Hydraulicznie resorowana wywrotka zapewnia optymalne dostosowanie do różnych obciążeń, kompensując różne wysokości sprzęgu w pojazdach ciągnących i pomaga zminimalizować wibracje.

image

Z podstawową pojemnością ok. 31 m³ i duża pojemnością 40 m³ model TMK 279 to rozwiązanie do transportu wielu różnych materiałów.

FOTO: Fliegl Agrartechnik

Stabilność i zwrotność

Dzięki hydraulicznemu podwoziu TMK 279 oferuje technologię zapewniającą stabilność nawet w najbardziej wymagających warunkach. Standardowe opony 710/50 R30.5 w połączeniu z konfiguracją osi 410 x 180 zapewniają ochronę gleby, przyczepność i zwrotność na różnych powierzchniach.

Zwijana siatka lub plandeka

Przyczepa TMK 279 jest dopuszczona do jazdy z prędkością do 40 km/h, co umożliwia wydajne i szybkie poruszanie się po drogach publicznych. Aby zabezpieczyć przewożony ładunek można wybrać plandekę zwijaną, którą obsługuje się z ziemi lub siatkę zwijaną Speed Cover.

Model TMK 279 nadaje się do transportu lekkich materiałów sypkich, a dzięki wysokiemu ogumieniu i zaawansowanemu podwoziu poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach na bardzo mokrym podłożu.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: Fliegl Agrartechnik

24. maj 2024 02:56