StoryEditorKonkurs "Profi napędza żniwa"

Wygrał 1000 zł na paliwo! Zobacz, komu napędzimy żniwa?

Z początkiem czerwca ruszył trzymiesięczny konkurs żniwny "Profi napędza żniwa". Główną nagrodą w każdym z trzech letnich miesięcy jest bon paliwowy o wartości 1000 zł! Zobacz, kto wygrał w czerwcu!
19.07.2023., 17:00h

W rolnictwie paliwo jest potrzebne jak woda, choć w przeciwieństwie do niej, największe zapotrzebowanie na olej napędowy jest właśnie w żniwa. Wtedy na pola wyjeżdżają kombajny i zestawy transportowe, a następnie ciągniki z narzędziami do uprawek pożniwnych, więc koni mechanicznych spragnionych oleju napędowego jest wiele!

Profi napędzi Twoje żniwa!

Z tego powodu zorganizowaliśmy dla Was trwający 3 miesiące konkurs, w którym do wygrania jest darmowe paliwo. W każdym z trzech letnich miesięcy nagrodą główną jest bon Orlen na paliwo o wartości 1000 zł.

Zadanie konkursowe

Jeśli zgłosiłeś swój udział w konkursie w czerwcu, ale nie wygrałeś – nic straconego. Zgłoszenie czerwcowe przechodzi na lipiec i sierpień, więc masz jeszcze dwie szanse na wygraną. Jeśli nie zgłosiłeś się do tej pory, to zrób to koniecznie, bo czekają jeszcze dwa bony o wartości 1000 zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę profitechnika.pl/konkurs_zniwa i wyczerpująco odpowiedzieć na jedno pytanie: Jaki masz sposób na efektywne i niezawodne żniwa? Pamiętaj, wybieramy najciekawsze odpowiedzi.

Kto zwyciężył konkurs "Profi napędza żniwa" w czerwcu?

W czerwcu, naszym zdaniem, najciekawszą i bardzo merytoryczną odpowiedź przesłał Wojciech z miejscowości Silno, który jest pierwszym zwycięzcą konkursu "Profi napędza żniwa". W najbliższych dniach otrzyma od nas bon paliwowy o wartości 1000 zł. Poniżej prezentujemy odpowiedź, którą do nas przesłał.

"Podstawą niezawodnych żniw jest dokładny przedżniwny przegląd techniczny kombajnu zbożowego. Należy naprawić wszystkie usterki, zużycia części czy uszkodzenia. Sam kombajn to nie wszystko, ponieważ w pełni sprawne muszą być również środki transportu, które będą odbierały i transportowały zebrany plon do miejsca składowania. Liczy się przede wszystkim szczelność przyczep. Efektywne żniwa to dobrze zorganizowany odbiór zebranego plonu od kombajnu zbożowego - najlepiej wyładunek zboża na przyczepę w trakcie pracy bez zatrzymywania. Kolejną kwestią jest sprawny i zorganizowany rozładunek ziarna z przyczepy w miejscu jego przechowywania, by pracujący w polu kombajn nie robił zbędnych postojów, tracąc paliwo i wydłużając czas pracy maszyny i operatora."

Wyróżnienia w konkursie żniwnym profi

Oprócz przyznania pierwszej nagrody w konkursie "Profi napędza żniwa" wybraliśmy również trzy osoby, które zasłużyły na wyróżnienie. Oto one:

Inga z miejscowość Cybinka

Łukasz z miejscowość Stare Błonowo

Tomasz z miejscowość Orzesze

Zgłoś się po paliwo już dziś!

Konkurs "Profi napędza żniwa" trwa do końca sierpnia, a do wygrania są jeszcze dwa bony na paliwo, z których każdy ma wartość 1000 zł, wiec nie czekaj i już dziś zgłoś się po paliwo pod poniższym linkiem:

profitechnika.pl/konkurs_zniwa

19. maj 2024 14:05