StoryEditorKonkurs warsztatowy

Wygraj wózek warsztatowy z kompletem narzędzi od profi!

W pełni wyposażony wózek warsztatowy to nagroda, którą masz w zasięgu ręki! Jej wartość przekracza 2800 zł! Na co czekasz? Daj sobie szansę!
06.03.2023., 05:00h

Gospodarstwo bez warsztatu jest jak samochód bez kół, a w każdym warsztacie potrzebne są klucze, kombinerki, wkrętaki i wiele innych narzędzi, których nie sposób wymienić jednym tchem. Duża ilość sprzętu wymaga jednak dobrej organizacji i poukładania wszystkiego na swoim miejscu tak, aby naprawiając ciągnik, kombajn czy siewnik, nie tracić czasu na szukanie potrzebnych narzędzi.

Wózek z szufladami i narzędzia w komplecie!

Właśnie taki zestaw możesz wygrać w konkursie profi. Oprócz szafki na solidnych kółkach, w siedmiu szufladach znajdziesz w sumie ponad 270 elementów. Wśród nich są klucze płaskie i nasadowe, wkrętaki, klucz grzechotkowy, imbusy i wiele innych.

Wartość nagrody przekracza 2800 zł!

Najważniejsze, że każdy element ma swoje miejsce w szufladzie z wytłoczeniami. Podczas naprawy ciągnika będziesz wiedział, gdzie szukać konkretnego klucza, a po pracy łatwo się zorientujesz, gdy zestaw nie będzie kompletny. Warto o taki wózek zadbać, bo jego wartość wraz z wyposażeniem przekracza 2800 zł!

Jak wygrać wózek narzędziowy?

Aby wziąć udział w konkursie profi, wystarczy wejść na stronę https://lp.profitechnika.pl/warsztat, kliknąć przycisk biorę udział lub przejść w dół strony i odpowiedzieć na 3 techniczne pytania. Oczywiście liczą się tylko prawidłowe odpowiedzi. Drobna wskazówka: do każdego pytania jest tylko jedna poprawna odpowiedź. Następnie zostaje już tylko napisać, jaką maszynę naprawisz jako pierwszą, gdy wygrasz zestaw. Na koniec należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy o dane osobowe, żebyśmy wiedzieli, gdzie wysłać wygraną.

Zgłoś się już dziś!

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31. maja, ale nie zwlekaj i już dziś daj sobie szanse wygrania wypełnionego narzędziami wózka warsztatowego. Wystarczy poświęcić na to dosłownie 3 minuty.

lp.profitechnika.pl/warsztat

Artur Jakubek

18. maj 2024 14:59