StoryEditor

Giants Software podał datę premiery Farming Simulator 25!

Świetne informacje dla fanów rolnictwa i gier komputerowych – mamy datę premiery Farming Simulator 25. Gracze przygotować się mogą na wiele nowości – w tym na nową mapę, ale gdzie będzie zlokalizowana?
27.06.2024., 11:35h

Rozszerzanie horyzontów – nowe krajobrazy i funkcje w Farming Simulator 25

Wypuszczając zwiastun kinowy, Giants Software zabiera widzów w piękne krajobrazy Azji Wschodniej. Zainspirowani malowniczymi polami ryżowymi podróżujący bohaterowie Sophia i Jacob podejmują się zadania uprawy ryżu na swojej farmie w Ameryce Północnej. Można się jednak spodziewać, że nowa mapa będzie zlokalizowana właśnie we wschodniej Azji.

Nowe rodzaje upraw i hodowli w FS25

W zwiastunie firma GIANTS Software ujawnia już pierwsze nowe funkcje Farming Simulator 25: wprowadza nie tylko ryż jako nowy rodzaj upraw, ale także nową mapę o tematyce azjatyckiej z bawołami.

Więcej informacji na temat gry Farming Simulator 25 poznamy w weekend 6 i 7 lipca podczas konferencji FarmCon 24. Wtedy Giants Software zaprezentuje więcej szczegółów, informacje o różnych edycjach gry oraz ulepszeniach technologicznych wprowadzonych do silnika Giants, które mają umożliwić jeszcze bardziej wciągającą rozgrywkę.

Technologia i opowiadanie historii

Kinowy zwiastun Farming Simulator 25 został ponownie wymyślony i wyprodukowany przez wielokrotnie nagradzane Capsule Studios w Paryżu przy pomocy Robyn Wulf grającej Sophię. W pełni uchwycony w ruchu, zespół CGI w Capsule przeniósł naszych bohaterów w zupełnie nowe miejsce, ujawniając niektóre z nadchodzących funkcji, które Farming Simulator 25 wprowadzi na farmę.

Znamy datę premiery Farming Simulator 25

Farming Simulator 19 miał premierę 19 listopada, FS 22 – 21 listopada. W tym przypadku Giants Software nie poszło tym tropem i najnowsza odsłona Farming Simulator 25 zostanie wydana 12 listopada - choć już ruszyła przedsprzedaż. Czekając niecierpliwie na grę, pozostaje nam cieszyć się krótkim filmem wprowadzającym do nowego świata wirtualnego rolnictwa.

redakcja profi

11. lipiec 2024 16:25