StoryEditor

Wręczyliśmy pierwszy bon na paliwo!

W czerwcu, naszym zdaniem, najciekawszą i bardzo merytoryczną odpowiedź przesłał Wojciech z miejscowości Silno, który jest pierwszym zwycięzcą konkursu "Profi napędza żniwa". Ostatnio wybraliśmy się w te piękne rejony Polski i osobiście przekazaliśmy nagrodę.

Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę https://lp.profitechnika.pl/konkurs_zniwa i wyczerpująco odpowiedzieć na jedno pytanie: Jaki masz sposób na efektywne i niezawodne żniwa? Pamiętaj, wybieramy najciekawsze odpowiedzi.

Przypomnijmy zwycięską odpowiedź

"Podstawą niezawodnych żniw jest dokładny przedżniwny przegląd techniczny kombajnu zbożowego. Należy naprawić wszystkie usterki, zużycia części czy uszkodzenia. Sam kombajn to nie wszystko, ponieważ w pełni sprawne muszą być również środki transportu, które będą odbierały i transportowały zebrany plon do miejsca składowania. Liczy się przede wszystkim szczelność przyczep. Efektywne żniwa to dobrze zorganizowany odbiór zebranego plonu od kombajnu zbożowego - najlepiej wyładunek zboża na przyczepę w trakcie pracy bez zatrzymywania. Kolejną kwestią jest sprawny i zorganizowany rozładunek ziarna z przyczepy w miejscu jego przechowywania, by pracujący w polu kombajn nie robił zbędnych postojów, tracąc paliwo i wydłużając czas pracy maszyny i operatora."

Bez wątpienia ta pełna profesjonalizmu odpowiedź zasługiwała na takie wyróżnienie. 

image
FOTO:

Jeszcze masz szansę wygrać

Konkurs "Profi napędza żniwa" trwa do końca sierpnia, a do wygrania został ostatni bon na paliwo, który ma wartość  1000 zł. Nie czekaj i już dziś zgłoś się po paliwo pod poniższym linkiem: https://lp.profitechnika.pl/konkurs_zniwa

24. maj 2024 06:57