StoryEditor

Włosi już się cieszą – bo Trelleborg rusza w trasę MF eXperience 2024, a co będzie w Polsce?

Aktualnie pokazy mają miejsce we Włoszech, ale jak zapowiada organizator już w maju eXperience Tour Massey Ferguson dotrze do Polski.
18.02.2024., 11:36h

Włoscy rolnicy mogą spotkać się z ekspertami firmy Trelleborg, która zajmuje się produkcją opon i kół dla rolnictwa, transportu materiałów i budownictwa. Włoskie pokazy trwają od 12 lutego do 1 marca br.

W Polsce będzie można zobaczyć produkty marki Trelleborg, w maju 2024 r. w ramach eXperience Tour Massey Ferguson. Pierwszy termin zaplanowano od 14 - 17 maja, a drugi między 21 a 24 maja. Liczymy, że z czasem dowiemy się więcej szczegółów związanych z tym wydarzeniem na terenie Polski.

Warto dodać, że poprzednia impreza obu marek, czyli Trelleborg o Massey Ferguson gościła w Polsce w 2022 r., o czym informowaliśmy pod niniejszym linkiem.

Nie tylko zaawansowane opony

– Po raz kolejny we Włoszech cieszymy się, że zostaliśmy wybrani jako marka opon przez Massey Ferguson, naszego partnera OEM, aby spotkać się z lokalnymi rolnikami i podzielić się naszą wiedzą, aby wzmocnić ich biznes – mówi Davide Cogliati, Yokohama TWS Sales Director Replacement Agro & Construction Italy i dodaje – od momentu uruchomienia MF eXperience Tour w 2019 roku pracowaliśmy razem, aby pokazać nasze wspólne zaangażowanie w stawianie rolników na pierwszym miejscu i oferowanie czegoś więcej niż tylko zaawansowanych opon. Nasz zespół jest pod ręką, aby zapewnić zupełnie nowy poziom wiedzy, wsparcia i opieki, aby rolnicy mogli w pełni wykorzystać nasze opony.

Inwestycja w opony

Profesjonaliści z branży rolniczej znajdą szeroką gamę opon Trelleborg zaprojektowanych tak, aby sprostać wyzwaniom współczesnego rolnictwa, zarówno na polu, jak i na drodze. Ale odkryje również wiele zalet, jakie opony Trelleborg wnoszą do rolnictwa, w tym ekskluzywny program Premium Care, zaprojektowany specjalnie dla rolników i usługodawców. Członkowie otrzymują aktualne zasoby do optymalizacji zużycia opon, ogólnej wydajności i przedłużonej gwarancji na opony Trelleborg, co zapewnia większy spokój ducha i dodatkową ochronę inwestycji w opony.

Dołączenie do MF eXperience Tour we Włoszech jako partner oponiarski to tylko jedna z inicjatyw w pełnym roku kalendarzowym, której celem jest zapewnienie pełnego doświadczenia związanego z oponami Trelleborg społecznościom rolniczym na całym świecie.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: Trelleborg

27. maj 2024 21:54