StoryEditor

Wirtualna giełda Grimme

Rodzinne przedsiębiorstwo Grimme z Damme prezentuje nową wirtualną giełdę maszyn używanych, nowych i na wynajem.
01.08.2023., 20:00h

W nowej koncepcji giełdy wykorzystano doświadczenia i sugestie klientów, dystrybutorów i pracowników. Wpada w oko nowy, świeży design, a także szeroki zakres funkcji.

Aby użytkownicy mogli jeszcze szybciej znaleźć odpowiednie maszyny, zaimplementowano rozbudowane opcje filtrowania i wyszukiwania. Zamieszczone ogłoszenia oferują przy tym dużo szczegółowych informacji. Chodzi o parametry robocze, dokładne informacje o wyposażeniu, galeria zdjęć i różne możliwości kontaktu ułatwiają wybór. Grimme wyjaśnia, że ponad 800 ogłoszeń sprawia, że giełda jest już jednym z największych wirtualnych rynków maszyn do roślin okopowych.

Dostęp do maszyn z całego świata

Zamieszczanie ogłoszeń ułatwia połączenie nowej giełdy z aplikacją Grimme Resell do zamieszczania maszyn używanych oraz z programem MPO (Maschinen Park Online) znanego dostawcy oprogramowania z Kilonii. Dzięki temu dystrybutorzy Grimme na całym świecie mają bezpośredni dostęp do giełdy z bogatą ofertą maszyn używanych, nowych i na wynajem.

image
FOTO: Grimme

Celem jest stworzenie potężnej platformy

– We współpracy z naszymi partnerami w dystrybucji chcemy wykorzystać potencjał rynkowy i możliwości handlu wirtualnego w tym zakresie, aby w ten sposób stać się największą na świecie platformą kupna i sprzedaży maszyn do roślin okopowych i do warzyw. Dzięki giełdzie możemy naszym klientom nie tylko oferować zakup nowych maszyn, ale także szybko udostępnić potrzebną maszynę gwarantując w każdej chwili niezawodność działania – wyjaśnia Christoph Grimme.

 

opr. Jan Józefowicz, źródło: Grimme

24. maj 2024 02:29