StoryEditor

Wąski, komfortowy New Holland serii T4

Szczególną uwagę zwraca niski poziom hałasu w kabinie, widoczność i płaska podłoga.
14.05.2023., 09:51h

VisionView to kabina, która do wąskiej serii T4 F/N/V wprowadza komfort typowy dla standardowych ciągników. Do tego dochodzi płaska podłoga i unikalna konstrukcja przedniej szyby z nisko położoną, kompaktową pokrywą silnika, która zakrywa cały układ neutralizacji spalin. Dzięki temu kierowca ma niezakłóconą widoczność do przodu. Ponadto jednoczęściowa szyba boczna i konstrukcja czterosłupkowa poprawiają widoczność na boki i do tyłu, co dodatkowo zwiększa poczucie przestronności pomimo ograniczonej przestrzeni.

image

New Holland chwali swój produkt tym, że VisionView jest najcichsza w segmencie, a poziom hałasu wynoszący zaledwie 71 dB(A) dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo operatora.

FOTO: New Holland

T4 korzysta z rozwiązań większych serii

New Holland chwali swój produkt tym, że VisionView jest najcichsza w segmencie, a poziom hałasu wynoszący zaledwie 71 dB(A) dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo operatora. Poza tym dysponuje ona zaletami ekskluzywnej kabiny Blue Cab 4 z systemem podwójnej filtracji kategorii 2 i 4. System multimedialny i interfejs człowiek-maszyna zmodernizowano na wzór większych braci tego modelu, czyli T7 i T8, a na cyfrowym zestawie wskaźników InfoView można obsługiwać wszystkie elementy sterowania i ustawienia maszyny.

image

VisionView to kabina, która do wąskiej serii T4 F/N/V wprowadza komfort typowy dla standardowych ciągników.

FOTO: New Holland

Wysoki moment obrotowy

Maksymalny moment obrotowy silnika F5C FPT wynosi 518 Nm przy najniższych obrotach 1300 obr./min, a zapas momentu zwiększono do 40%. Aby sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom nabywców, obwody hydrauliczne przeprojektowano, stosując tylko jedną pompę o wydatku do 80 l/min dla nowych układów zawieszenia i zaworów hydrauliki zewnętrznej. Seria T4 przeznaczona jest dla firm usługowych oraz właścicieli małych i średnich sadów, a także winnic i do zastosowań specjalistycznych.

 

opr. Jan Józefowicz, źródło: New Holland

23. czerwiec 2024 06:01