StoryEditor

W programie "5 za 5" Mandam wydłuża gwarancję do 5 lat!

Mandam wprowadził właśnie do oferty opcjonalne wydłużenie gwarancji na swój sprzęt do 5 lat. Jakie elementy narzędzi uprawowych producenta z Gliwic obejmuje program "5 za 5"? Ile kosztuje wydłużona gwarancja Mandam?
01.03.2024., 06:00h

W trudnych warunkach polowych na ciężkich, zwięzłych i zakamienionych glebach, ramy narzędzi uprawowych podlegają dużym obciążeniom. W takich przypadkach warto rozważyć wydłużenie gwarancji na nowo kupowany sprzęt.

Na jakie elementy można wydłużyć gwarancję Mandam "5 za 5"?

Program opcjonalnego przedłużenia gwarancji, nazwany przez producenta "5 za 5", obejmuje konstrukcję stalową narzędzi uprawowych marki Mandam. Wydłużonej gwarancji nie podlegają natomiast części zużywalne, elementy układu hydraulicznego, pneumatycznego i elektrycznego. Gwarancji producenta nie można wydłużyć także na powłokę lakierniczą.

Ile kosztuje wydłużona gwarancja Mandam?

Rolnik decydujący się na wykupienie przedłużonej gwarancji na maszynę obciążany jest kosztem 5% wartości wersji podstawowej maszyny. W ten sposób za 5% dopłaty otrzymuje przedłużoną do 5 lat gwarancję na ramę maszyny.

image

Mandam wprowadził możliwość wydłużenia do 5 lat gwarancji na ramę narzędzi uprawowych.

FOTO: Jakubek

Co obejmuje przedłużona gwarancja 5 za 5?

Program "5 za 5" czyli dostępna w opcji przedłużona gwarancja obejmuje ewentualne pęknięcia lub odkształcenia stalowej konstrukcji (nie licząc powłoki lakierniczej). Producent zastrzega, że gwarancja dotyczy wyłącznie uszkodzeń powstałych podczas prawidłowego użytkowania narzędzia uprawowego.

Kiedy można wykupić gwarancję Mandam 5 za 5?

Opcjonalną wydłużoną gwarancję na sprzęt należy wykupić najpóźniej w momencie odbioru maszyny u dystrybutora Mandam. Co ważne, obowiązek zgłoszenia producentowi przedłużonej gwarancji spoczywa na dystrybutorze. Rolnik nie ma obowiązku zgłaszać wydłużonej gwarancji w firmie Mandam.

opr. aj

27. maj 2024 22:02