StoryEditor

W Białce już się cieszą, zobacz dlaczego?

Otóż – firma Rolmax, autoryzowany dealer marki New Holland, otworzyła nowoczesny oddział właśnie w Białce
09.07.2024., 22:00h

Choć ten punkt funkcjonuje już od kilku lat, to właśnie teraz został zmodernizowany, tak aby zapewnić klientom profesjonalną obsługę i komfortowe warunki. W nowo otwartym budynku w Białce są pomieszczenia dla działu handlowego, działu części oraz magazynu. Dodatkowo do użytku oddano przestronną halę serwisową, która umożliwia efektywną koordynację napraw z centralą w Świdniku.

image
New Holland zaprasza zainteresowanych do odwiedzenia zmodernizowanego oddziału dealera Rolmax w Białce przy ulicy Białka 50C.
FOTO: New Holland

Pomysłowa promocja – dwa w cenie jednego!

Wśród wielu elementów związanych z otwarciem oddziału było oczywiście symboliczne przecięcie wstęgi przez Łukasza Chęcińskiego (New Holland Business Managera w Polsce), wspólnie z właścicielami i przedstawicielami Rolmax oraz CNH Industrial Polska.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 300 gości, którzy mieli okazję zobaczyć m.in. imponującą ekspozycję maszyn rolniczych marki New Holland. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także oferta dnia, obejmująca zestawy: dwa w cenie jednego, w tym był min. ciągnik T6.145 z pługiem New Holland, T5.110 z kosiarką, ciągnik Boomer 35 z kosiarką oraz prasa z paletą siatki.

image
Szczególną uwagę zwrócił również model T7.215S w kolorze czarnym, który przyciągał wzrok rolników i entuzjastów maszyn rolniczych.
FOTO: New Holland

Tego w Białce jeszcze nie było – czyli czarny New Holland

Szczególną uwagę zwrócił również model T7.215S w kolorze czarnym, który przyciągał wzrok rolników i entuzjastów maszyn rolniczych. Dodatkowymi atrakcjami były konkursy z nagrodami dla dorosłych, takie jak cofanie przyczepą, slalom Boomerem 35 oraz trzymanie rolki siatki Tama na czas.

Rodzinny piknik

Z kolei dzieci mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz zabaw prowadzonych przez animatorki. Całe spotkanie miało charakter rodzinnego pikniku, a dla wszystkich gości przez cały dzień zapewniono catering. Słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że wydarzenie było udane i cieszyło się dużym uznaniem gości. A gdzie mieści się siedziba w Białce? New Holland już wyjaśnia i zaprasza zainteresowanych do odwiedzenia zmodernizowanego oddziału dealera Rolmax w Białce przy ulicy Białka 50C.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: New Holland

19. lipiec 2024 04:14