StoryEditorŻniwa i siew z top agrar i profi

Unia dosłownie zasypie rolników nowościami podczas pokazu Żniwa i siew z top agrar i profi!

Rozrzutnik obornika Tytan, rozsiewacz wapna RCW Helix, zestaw uprawowo-siewny Fenix 3000 i Akademia Wapnowania – to tylko niektóre z licznych atrakcji, które Unia zaprezentuje już jutro na pokazie Żniwa i siew z top agrar i profi.
03.07.2024., 06:00h

Już jutro, 4 lipca w podpoznańskich Nagradowicach odbędą się długo wyczekiwane pokazy Żniwa i siew z top agrar i profi. Jednym z głównych uczestników wydarzenia będzie firma Unia, która wraz z dealerem – firmą Raitech zaprezentuje imponującą gamę maszyn rolniczych. Rolnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, by zobaczyć w akcji najnowsze rozwiązania technologiczne i dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać sprzęt w gospodarstwie.

Zmodernizowany Tytan 24 – precyzja na najwyższym poziomie

Jedną z gwiazd pokazu będzie zmodernizowany rozrzutnik Tytan 24. Ta maszyna to prawdziwy kombajn do rozsiewu różnorodnych materiałów, w tym wapna defekacyjnego. Wyposażona w nowy adapter poziomo-tarczowy, gwarantuje imponującą szerokość roboczą do 24 m. Co więcej, Tytan 24 został wyposażony w ISOBUS połączony z dynamicznym systemem ważącym, co podnosi precyzję pracy na najwyższy poziom.

image
Rozrzutnik obornika Unia Tytan 24.
FOTO: Artur Jakubek

Unia RCW Plus H – uniwersalny rozsiewacz do zadań specjalnych

Kolejnym hitem pokazów będzie rozsiewacz Unia RCW Plus H, dedykowany do pracy z wapnem granulowanym lub mielonym. Ta jednoosiowa maszyna oferuje precyzyjny wysiew rzutowy zarówno nawozów granulowanych (do 36 m), jak i wapna (do 20 m). Wyposażona w system sterujący ISOBUS, amortyzowany zaczep i ogranicznik szerokości wysiewu, według producenta gwarantuje nie tylko dokładność, ale i komfort pracy.

image
Rozrzutnik wapna Unia RCW 60 H.
FOTO: Artur Jakubek

RCW Helix - rewolucja w rozsiewie wapna pylistego

Prawdziwą sensacją na pokazach będzie RCW Helix - innowacyjny rozsiewacz do wapna pylistego. Wyposażony w specjalną belkę o szerokości 9 lub 12 m z fartuchem zabezpieczającym, umożliwia precyzyjny wysiew nawet przy silnym wietrze. To idealne rozwiązanie dla rolników, którzy chcą szybko i efektywnie poprawić pH gleby.

Unia Fenix 3000 - wszechstronny zestaw uprawowo-siewny

Unia zaprezentuje także agregat z serii Fenix 3000, przeznaczony do siewu zbóż w technologii konwencjonalnej lub uproszczonej. Wyposażony w bronę talerzową, redlice dwutalerzowe V-Tech i pojemną skrzynię załadunkową, Fenix 3000 to wszechstronne narzędzie do efektywnej uprawy.

image
Zestaw uprawowo-siewny Unia Fenix 3000.
FOTO: Artur Jakubek

Bizon 36 - przyczepa przeładowcza nowej generacji

Na koniec warto wspomnieć o przyczepie przeładowczej Bizon 36. Z imponującą objętością skrzyni ładunkowej wynoszącą 38 m3 i wydajnością rozładunku 500 ton/h, ta maszyna znacząco usprawni pracę podczas żniw.

Pokazy Akademia Wapnowania - nie przegap tej okazji!

Firma Unia wykorzysta pokazy Żniwa i siew w Nagradowicach do inauguracji cyklu Akademia Wapnowania. To niepowtarzalna szansa, by zobaczyć w akcji całą gamę maszyn do rozsiewu wapna i dowiedzieć się, jak prawidłowo stosować te urządzenia w zależności od rodzaju wapna i potrzeb gleby.

Nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki

Warto podkreślić, że prezentowane maszyny są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego. Systemy ISOBUS, nawigacja GPS, możliwość pracy z mapami aplikacyjnymi (VRC) - to wszystko sprawia, że rolnicy mają do dyspozycji niezwykle precyzyjne i efektywne maszyny.

Maszyny Unii na pokazie Żniwa i siew z top agrar i profi

Pokazy Żniwa i siew z top agrar i profi to wydarzenie, którego żaden rolnik nie może przegapić. Firma Unia zaprezentuje szeroki wachlarz maszyn, od rozrzutników i rozsiewaczy, przez zestawy uprawowo-siewne, aż po przyczepy przeładowcze. To doskonała okazja, by na własne oczy zobaczyć, jak nowoczesne technologie mogą zrewolucjonizować pracę w gospodarstwie i zwiększyć plony. Nie czekaj - już 4 lipca bądź w Nagradowicach i przekonaj się, jak maszyny polskiej marki Unia, pomogą odmienić Twoje gospodarstwo!

Nie zwlekaj i już dziś zarejestruj się pod poniższym linkiem, aby otrzymać darmowy ciepły posiłek i zestaw gadżetów.

zniwa.profitechnika.pl

Czekamy na Ciebie już jutro 4. Lipca na polach przy gospodarstwie Poznańskiej Hodowli Roślin w Nagradowicach.

redakcja profi

13. lipiec 2024 09:29