StoryEditor

Te maszyny zasługują na drugie życie! Zwycięzcy konkursu redakcji profi i sklepu Mizar

Wśród naszych wiernych Czytelników wyłoniliśmy zwycięzców w konkursie warsztatowym przygotowanym wspólnie z firmą Mizar. Zobacz, jakie maszyny naszym zdaniem zasługują na drugie życie? Ich właściciele zgarną bony na 3000 zł do sklepu internetowego Mizar.
01.12.2023., 18:00h

Stare maszyny wciąż na fali

Choć fascynujemy się nowoczesną techniką i rolnictwem 4.0, to starsze maszyny przyprawiają nas o szybsze bicie serca, szczególnie jeśli ich silniki nie są dławione układami oczyszczania spalin, a na masce widnieje znaczek Ursusa. Jednak często ta starsza technika przegrywa z nowoczesnymi i lśniącymi maszynami. Postanowiliśmy, że damy naszym Czytelnikom szansę, na przywrócenie starym ciągnikom, kombajnom i innym maszynom dawnego blasku.

Konkurs warsztatowy z profi i firmą Mizar

Wraz z firmą Mizar zorganizowaliśmy konkurs warsztatowy, do którego zgłaszaliście swoje maszyny czekająca na naprawę i odrestaurowanie. Nagrodami głównymi były 3 vouchery na zakupy w internetowym sklepie z częściami zamiennymi do maszyn rolniczych – www.mizar.com.pl. Każdy voucherów ma wartość 3000 zł!

Kto zgarnie 3000 zł i wyremontuje swojego Ursusa!

Z licznie nadesłanych do nas zgłoszeń wybraliśmy trzech zwycięzców, którym już niedługo przekażemy bony na zakupy. Dzięki nim wyremontują swoje Ursusy i jednego Belarusa.

Oto zwycięzcy w konkursie warsztatowym profi i ich maszyny:

Przemysław, który zgłosił Ursusa c-360

Robert, który zgłosił Ursusa 1214

Sebastian, który zgłosił Belarusa 80

 

Oprócz trzech nagród głównych przynaliśmy także, 10 nagród dodatkowych w postaci zestawy gadżetów od profi. Nagrodzeni uczestnicy to:

1.         Dawid Chajzler

2.         Jakub Usarek

3.         Krzysztof Janus

4.         Wiktor Szumera

5.         Jacek Buko

6.         Konrad Rozicki

7.         Mateusz Juźwicki

8.         Paweł Jessa

9.         Dawid Glapa

10.       Katarzyna Badowska

 

Już dziś wystartował nasz kolejny konkurs, w którym firma Aseem ufundowała zbiornik na paliwo marki KingSpan o pojemności 2500 l. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś klikając TUTAJ.

redakcja profi

18. czerwiec 2024 23:19