StoryEditorWiadomości ze świata

Tak wygląda przegubowy ciągnik Abati Titanium rodem z …

Ten kompaktowy przegubowiec to dzieło firmy Abati Titanium, która ma szeroką ofertę nie tylko dla rolnictwa. Skąd pochodzi ten mało znany ciągnik przegubowy i jaką dysponuje mocą?
05.03.2024., 08:43h

Kompaktowe ciągniki przegubowe Abati Titanium

Ciągniki Maxxium to jedne z nielicznych w portfolio firmy Abati Titanium. Przegubowe modele 1600 MD i 1800 MD wyposażone są w sześciocylindrowe silniki Cummins, które generują odpowiednio 120 kW/160 KM i 135 kW/180 KM. To zaskakująco mało, jak na ciągniki przegubowe, nawet jeśli sam producent nazywa je ciągnikami kompaktowymi.

Abati Titanium rodem z Argentyny

Ciągniki, które zostały opracowane w 2003 roku we współpracy z Zanello, są produkowane w blisko 90-tysięcznym miasteczku Pergamino, na północ Buenos Aires. Głównym rynkiem zbytu jest rodzima Argentyna, ale także większy sąsiad czyli Brazylia. Abati Titanium jest jednocześnie importerem ciągników Indian Farmtrac, które znacznie poszerzają ofertę ciągnikową producenta z Pergamino.

Szeroka oferta firmy Abati Titanium

Oprócz ciągników oferta produktów rolniczych Abati Titanium obejmuje również siewniki mechaniczne i pneumatyczne. Firma produkuje bardzo szeroki asortyment, począwszy od ławek parkowych, poprzez kontenery na śmieci, aż po koparki gąsienicowe.

L. Colsman, opr. aj

21. maj 2024 05:26