StoryEditor

Synoptycy straszą zimą?

Być może to tylko spekulacje, ale odpowiednia odzież i produkty ochronne, to podstawa bezpiecznych warunków pracy w każdej branży.
15.02.2023., 08:00h

Kwestia ta nabiera szczególnej wagi w okresie niższych temperatur. Gdy istnieje ryzyko związane z występowaniem takich sytuacji jak poślizgnięcie się, przemoczenie lub wychłodzenie organizmu.

Dobre buty to podstawa

Skórzane buty zimowe z klasą ochrony S3 od Würth Polska to obuwie przeznaczone do pracy w wymagających warunkach i niskich temperaturach. Zapewnią osłonę przed wodą, śniegiem, błotem oraz komfort użytkowania i łatwość pielęgnacji. Wykonane z wysokiej jakości skóry, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne sprawdzą się zarówno podczas pracy na placu budowy, jak i w przydomowym warsztacie. Dla zachowania większego komfortu, wnętrze obuwia zostało wyściełane podszewką z miękkiego polaru. Buty wyposażono w wysokiej jakości antypoślizgową podeszwę zewnętrzną SRC, a w celu dodatkowego zabezpieczenia użytkownika zostały wzmocnione stalowymi podnoskami ochronnymi i zabezpieczeniem antyprzebiciowym.

image

Skórzane buty zimowe z klasą ochrony S3 od Würth Polska to obuwie przeznaczone do pracy w wymagających warunkach i niskich temperaturach.

FOTO:

Niech inni dobrze Ciebie widzą

Zimowa kurtka odblaskowa 4w1 w kolorze żółtym to funkcjonalna i wielofunkcyjna odzież, która może być używana w różnych warunkach pogodowych. Zapewnia ochronę przed zimnem, wiatrem i deszczem, a także doskonałą widoczność w ciemności dzięki odblaskowym elementom. Dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej konstrukcji kurtka może być stosowana na kilka sposobów. Wewnętrzna część ma odpinane rękawy i polarowe ocieplenie. Ta kurtka jest dobrym rozwiązaniem dla fachowców, dla których widoczność podczas pracy w zimie to podstawowa kwestia bezpieczeństwa!

Ochrona rąk

Rękawica ochronna TigerFlex Hi-Lite Cool to wysokiej jakości produkt, stworzony z myślą o ochronie rąk podczas pracy oraz zachowaniu precyzji ruchów. Jest wykonana z trwałych i elastycznych materiałów, takich jak nylon i akryl, zapewniając doskonałe przyleganie i swobodę ruchów. Została wyposażona w wytrzymałą powłokę Tiger Grip, która zapewnia dodatkową ochronę i przyczepność. Rękawice są wygodne w noszeniu i mają elastyczne mankiety, które dopasowują się do dłoni. Są odpowiednie do różnego rodzaju zadań wykonywanych w niskich temperaturach, w tym montażu, prac remontowych i czynności związanych z użyciem narzędzi.

opr. Jan Józefowicz, źródło: Würth Polska

18. maj 2024 14:22