StoryEditor

Sto ciągników Steyr w trzy lata

Przekazana klientowi nowa maszyny jest setnym egzemplarzem ciągnika Steyr od 2020 r. Wtedy firma AgroPerfekt podpisała umowę o współpracy z marką Steyr.
01.02.2023., 17:42h

To istotny moment w 15-letniej historii firmy Steyr w Polsce, a model 4110 Multi jest pierwszym ciągnikiem marki Steyr Traktoren nabytym przez właścicieli rodzinnego gospodarstwa.

AgroPerfekt z siedzibą w miejscowości Kiesielice w północnej Polsce działa od 2007 r. W cztery lata później jej działalność rozwinęła się na tyle, iż podjęto decyzję o otwarciu drugiego oddziału w Działdowie położonym około 80 km na południowy-wschód od macierzystej siedziby firmy.

W 2020 r. firma z dwoma oddziałami została dealerem marki Steyr i obecnie ma bogatą gamę maszyn rolniczych, w tym również sprzętu dla gospodarstw uprawowych i hodowlanych, lecz głównym franczyzodawcą w segmencie ciągników jest marka Steyr.

Do kogo trafił setny egzemplarz?

image

Szczęśliwymi właścicielami ciągnika Steyr 4110 Multi o mocy maksymalnej 110 KM zostali: Karolina i Piotr Kołodziejscy.

FOTO:

Szczęśliwymi właścicielami ciągnika Steyr 4110 Multi o mocy maksymalnej 110 KM zostali: Karolina i Piotr Kołodziejscy, którzy prowadzą rodzinne gospodarstwo uprawowe i hodowlane o areale 50 ha w miejscowości Susz w powiecie iławskim. Są nowymi klientami firmy AgroPerfekt i sprzętu marki Steyr.

– To nasz pierwszy ciągnik marki Steyr, a także pierwsza maszyna z AgroPerfektu. Za decyzją o współpracy z dealerem i zakupie tego ciągnika przemawiało kilka argumentów – wyjaśnia Piotr Kołodziejski. – Bliskość naszego gospodarstwa od siedziby firmy AgroPerfekt odegrała kluczową rolę. Zachęcające były również rekomendacje, które mieliśmy od innych klientów firmy. Istotne znaczenie miało atrakcyjne finansowanie zaoferowane przez CNH Industrial Capital.

Udana współpraca

Peter Friis, dyrektor ds. handlowych marki Steyr w Europie, mówi, iż szczególnie zadowala go tak pomyślny rozwój współpracy między marką Steyr a firmą AgroPerfekt. – Wcale nie dziwi, że setnym egzemplarzem ciągnika marki Steyr jest właśnie Multi, wszechstronna i uniwersalna wersja, zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu szeregu potrzeb. Steyr 4110 Multi został wyprodukowany w naszym austriackim zakładzie w St. Valentin i opracowany we współpracy z wielu rolnikami, którzy wnieśli bezpośredni wkład w jego konstrukcję

Peter Friis wskazuje również na cichą kabinę, zapewniającą dobrą widoczność w każdym kierunku oraz elementy zwiększające komfort, np. amortyzowana oś przednia i podłokietnik z Multicontrollerem. Wersja Multi jest wystarczająco silna, by poradzić sobie z ciężką pracą ładowaczem lub kosiarką oraz innym ciężkim osprzętem; dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości i właściwościom manewrowym może poruszać się w trudnym terenie.

Na koniec Peter Friis dodał: "Dzięki pomocy takich dealerów jak Agro Perfect, którzy wspierają markę Steyr, jestem przekonany, że obecni i potencjalni klienci mogą być pewni, że o ich inwestycję w ciągniki marki Steyr zadbają firmowi profesjonaliści".

opr. Jan Józefowicz, źródło i fot.: Steyr

21. maj 2024 06:33