StoryEditor

Sprzęt rolniczy w centrum Poznania. Już jutro Polagra Premiery!

Już jutro rozpoczną się targi Polagra Premiery, które potrwają do niedzieli włącznie. Na tegorocznej, jubileuszowej edycji targów, jak co roku pojawią się nowości z rolniczego świata. Wydarzenie z pewnością przyciągnie wielu rolników ale również pasjonatów nowych technologii.
18.01.2024., 18:00h

Dzień młodego rolnika na targach Polagra Premiery

Pierwszy dzień Polagry rozpocznie się o 9:00. Wielkopolska Izba Rolnicza i Grupa MTP zorganizowali wydarzenie "Dzień Młodego Rolnika". Tegoroczna edycja Dnia Młodego Rolnika będzie jednym z punktów Polskiego Kongresu Rolniczego.

To wydarzenie pozwoli młodym adeptom rolnictwa zdobyć wiedzę oraz informacje dotyczące najnowszych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, które będą kreowały przyszłość rolnictwa w Polsce. W Dniu Mlodego Rolnika zadeklarowało udział blisko 1200 uczniów z 26 szkół kształcących w kierunkach rolniczych na terenie województwa wielkopolskiego.

Harmonogram Dnia Młodego Rolnika:

9.00 – Rozpoczęcie i przywitanie młodzieży: Prezes WIR - Mieczysław Łuczak, Prezes MTP- Tomasz Kobierski

9:15 – 10:00 – Panel tematyczny: "Megatrendy w rolnictwie: wyzwania środowiskowe, rolnictwo węglowe, polityka rolna, big data. Musthave dla młodych z branży agro."

10:00 – 10:45 – Panel tematyczny: "Smartfarming, czyli jak przemysł i współczesna technika reagują na światowe wyzwania i trendy. Panel użytkowników i praktyków. Pierwsze Polskie Forum Pojazdów Autonomicznych".

10:45 – 11:00 – Rozstrzygnięcie konkursu "Ja i moje smart gospodarstwo" wraz z wręczeniem nagród.

Każdy znajdzie cos dla siebie

Polagra premiery jest imprezą skierowaną nie tylko dla rolników. Każdy kto pasjonuje się nowoczesną technologią i szeroko pojętą motoryzacją powinien rozważyć wzięcie udziału w wydarzeniu.

Targi takie jak te, bądź co bądź kameralne umożliwiają lepszy kontakt chociażby z przedstawicielami naszej ulubionej marki.

Bez obaw, nas również znajdziecie na Polagrze!

Tak jak my jesteście zakręceni na punkcie techniki rolniczej? Znajdziecie nas na stoisku 9 w hali 6 lub na stoisku 24 w pawilonie 5. Ostatniego dnia targów, czyli w niedziele w samo południe czeka na Was spotkanie Docieraczami. Podobnie jak przed rokiem, będziecie mogli wziąć udział w turnieju drużynowym i wygrać nagrody od profi.

opr. bd

27. maj 2024 20:27