StoryEditor

SKY Agriculture rozszerza gamę rozdrabniaczy Methys HDS

Tym samym na rynek trafią modele wyposażone w nowe wałki i wersje zaczepiane
24.03.2024., 06:00h

SKY Agriculture poszerza gamę modeli Methys HDS o nowe wałki, oferując teraz trzy odrębne opcje w celu maksymalizacji efektywności prac polowych:

► podwójny wałek klatkowy, odpowiedni do skutecznego zagęszczania roli na glebach lekkich,

► podwójny wałek U ma zapewnić niwelację w różnych warunkach,

► wałek pneumatyczny, służy do optymalnego wykończenia powierzchni i jednolitego zagęszczania roli. Jest sszczególnie polecany w wariancie: Methys z funkcją siewu.

Dodatkowo SKY Agriculture wprowadza do gamy Methys HDS modele zaczepiane, co pozwala na większą elastyczność i dostosowanie do gospodarstw rolnych o różnej wielkości.

image
Rozdrabniacze Methys HDS mogą pracować powierzchniowo, a także są kompatybilne z zestawem do siewu dzięki możliwości połączenia z przednim zbiornikiem.
FOTO: SKY Agriculture

Cechy rozdrabniaczy Methys HDS

Modele Methys HDS marki SKY Agriculture są zaprojektowane tak, aby zapewnić dużą wydajność przy jednoczesnym zminimalizowaniu zużycia energii. Sprzęt pozwala na niezależną regulację dwóch rzędów tarcz, gwarantując precyzyjne i efektywne prace polowe. Rama pozostaje pozioma we wszystkich warunkach, zapewniając stałą jakość pracy, a sztywny wałek przyczynia się do stabilności i efektywności narzędzia.

Rozdrabniacze Methys HDS mogą pracować powierzchniowo, a także są kompatybilne z zestawem do siewu dzięki możliwości połączenia z przednim zbiornikiem. Dzięki temu oferują kompleksowe rozwiązanie do przygotowania gleby i siewu w jednym przejeździe.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: SKY Agriculture

19. maj 2024 12:31