StoryEditor

Prestiżowe wyróżnienie dla Sergiusza Martyniuka – Prezesa Rady Właścicieli Pronar

Sergiusz Martyniuk, Prezes Rady Właścicieli firmy Pronar, znalazł się w ścisłym gronie finalistów do nagrody Polskiej Rady Biznesu. Pronar walczył o miano najlepszej firmy w kategorii „Sukces” im. Jana Kulczyka. Czym jest to wyróżnienie ?
03.06.2024., 06:00h

Biznesowe Oskary

Nagroda Polskiej Rady Biznesu, często nazywana Biznesowymi Oskarami, jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w polskim świecie biznesu. Jest ono przyznawane od 2012 roku aż w 4 kategoriach: Sukces, Wizja i Innowacje, Działalność Społeczna oraz Nagroda Specjalna.

Ze względu na dorobek i wkład w rozwój biznesu w Polsce trzem spośród czterech kategorii patronują nieżyjący już założyciele i prezesi Polskiej Rady Biznesu. W kategorii „Sukces” przyznawana jest nagroda im. Jana Kulczyka, w kategorii „Działalność społeczna” – nagroda im. Andrzeja Czerneckiego, a „Nagroda specjalna” im. Jana Wejcherta.

Pronar wśród finalistów do nagrody przyznawanej przez Polską Radę Biznesu

W tegorocznej edycji imprezy wzięły udział setki firm z całej Polski. Wyłoniono grupę finalistów w każdej z czterech kategorii. Wyboru zwycięzców dokonała kapituła nagrody pod przewodnictwem Krzysztofa Kuliga, członka PRB i senior partnera w firmie Innova Capital

- Wybór finalistów ma kilka etapów. W każdym z nich bierze udział ponad 20 różnie myślących osób. Mamy złożony zbiór kryteriów i trzymamy się zasad przyznawania punktów. Mogę śmiało powiedzieć, że finałowe trójki to najlepsi z najlepszych […] tegoroczni nominowani to marzyciele i rzemieślnicy w swoich branżach – Krzysztof Kulig, przewodniczący kapituły nagrody PRB.

Pronar – znaleźć się w finale to jak wygrać

Nagrodę Polskiej Rady Biznesu w kategorii „Sukces” wygrać może tylko jeden. Duża liczba firm rywalizuje o miano tej najlepszej – liczna konkurencja sprawia, że samo zakwalifikowanie się do finału jest ogromnym wyróżnieniem. Pronar znalazł się w gronie finalistów, oznacza to, że kapituła nagrody PRB doceniła wysiłek i determinację całej firmy.

Bartłomiej Dróżdż, źródło: Pronar

23. czerwiec 2024 06:21