StoryEditor

Pöttinger nie będzie uczestniczył w targach SIMA 2024 w Paryżu

Zarząd firmy wraz z kierownictwem oddziału we Francji podjął wspólną decyzję o odwołaniu udziału w targach SIMA 2024 w Paryżu.
24.06.2023., 13:55h

Rodzinna firma Pöttinger ma silną pozycję na arenie międzynarodowej i angażuje swoje zasoby tak, aby działać skutecznie i być blisko klienta. Targi i wystawy odgrywają w tym ważną rolę. Sporym wyzwaniem dla zwiedzających i wystawców okazują się jednak kolidujące ze sobą terminy zbliżających się międzynarodowych targów.

Bliżej klientów

SIMA, największa francuska branżowa wystawa rolnicza odbędzie się w listopadzie 2024 roku bez udziału firmy Pöttinger. W latach pandemii organizacja imprez targowych i zachowanie odwiedzających bardzo się zmieniły.

image

– W komunikacji z naszymi klientami będziemy koncentrować się na bardziej efektywnym wykorzystaniu naszych zasobów. Skupiamy się na działaniach, które będą bardziej odpowiadać na potrzeby naszych klientów końcowych – mówi Gregor Dietachmayr, Przewodniczący Zarządu.

FOTO: Pöttinger

– W komunikacji z naszymi klientami będziemy koncentrować się na bardziej efektywnym wykorzystaniu naszych zasobów. Skupiamy się na działaniach, które będą bardziej odpowiadać na potrzeby naszych klientów końcowych. Chcemy wspierać ich w najlepszy sposób zgodnie z mottem: "Wszyscy potrzebujemy rolnictwa!" – uzasadnia decyzję Gregor Dietachmayr, Przewodniczący Zarządu.

Spotkania krajowe i lokalne

Bezpośredni kontakt pozwala na lepszą prezentację portfolio produktów i rozwiązań cyfrowych Pöttinger do pracy w gospodarstwie. Do zaplanowanych działań firma zalicza udział w wydarzeniach o charakterze krajowym i lokalnym. Szkolenia i prezentacje produktowe są również sposobem na skuteczniejsze i bardzie dopasowane do potrzeb klientów przekazywanie informacji.

Jako firma z tradycjami Pöttinger jest wierny tradycji targowej i będzie nadal uczestniczył w międzynarodowych targach. – Jednak jako firma działająca globalnie, oczekujemy, że międzynarodowe organizacje targowe z myślą o firmach wystawiających i odwiedzających lepiej skoordynują swoje działania – wyjaśnia Dietachmayr. Odciążenie przepełnionego kalendarza targów z pewnością przywróci atrakcyjność poszczególnych imprez targowych.

image

Bezpośredni kontakt z rolnikami pozwala na lepszą prezentację portfolio produktów i rozwiązań cyfrowych Pöttinger do pracy w gospodarstwie.

FOTO: Pöttinger

opr. Jan Józefowicz, źródło: Pöttinger

21. maj 2024 06:12