StoryEditor

Pateer Group – nowa seria obciążników RT

Ten znany producent obciążników do ciągników proponuje nową serię opatentowanych obciążników RT - zdaniem firmy, są solidne, trwałe i estetyczne.
10.10.2023., 11:00h

Pateer Group prezentuje nową, innowacyjną i estetyczną serię obciążników RT. Nowa seria zawiera obciążniki o masach od 400 kg do aż 2500 kg, w różnych wersjach kolorystycznych dostosowanych do wszystkich wiodących marek ciągników (dwa kolory – jeden kolor obciążnik, drugi kolor – przednia płyta + opcjonalnie logo). Dzięki temu rozwiązaniu można wykonać pełną personalizację dla marki ciągnika i pod brand konkretnego dealera – również z logo.

Jedyny producent

– Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w oferowanie innowacyjnych produktów wysokiej jakości dostępnych na każdą kieszeń, nowa seria RT jest zwieńczeniem wspólnych wysiłków naszych zespołów projektantów i działu R&D – mówi Jack Pateer – dyrektor zarządzający i CEO Pateer Group. Wyjaśnia również, że nowe obciążniki serii RT są w pełni opatentowane, wykonane w technologii formowania rotacyjnego. Dzięki temu Pateer Group jest jedynym producentem na Świecie, który może dostarczyć obciążniki wykonane w tej technologii. Całość została zaprojektowana i wyprodukowana we Francji, więc to w pełni produkcja europejska.

45-letnie doświadczenie

image

Nowa gama obciążników serii RT łączy w sobie innowacyjną powłokę zewnętrzną z polietylenu HDPE wypełnioną wzmocnionym betonem o zmiennej gęstości

FOTO: Pateer Group

– Procesy produkcyjne realizowane są przez naszych długoletnich partnerów biznesowych, posiadających odpowiednie know-how i ponad 45-letnie doświadczenie w tej materii – podkreśla Jack Pateer.

Nowa gama obciążników serii RT łączy w sobie innowacyjną powłokę zewnętrzną z polietylenu HDPE wypełnioną wzmocnionym betonem o zmiennej gęstości. Główne zalety nowych obciążników to:

► zewnętrzna obudowa wykonana jest z polietylenu o dużej gęstości-, materiału łączącego w sobie wytrzymałość, wyjątkową trwałość oraz nie wymagającego konserwacji,

► są odporne na wstrząsy, czas, pęknięcia i odpryski,

► skład mieszanki betonowej różni się gęstością w zależności od pożądanej masy,

► ich nowoczesne i eleganckie kształty zapewniają bardzo doskonały wygląd pasujący do ogólnego wyglądu dzisiejszego ciągnika, kompaktowy, mocny i ergonomiczny,

► są odporne na warunki atmosferyczne i zmianę koloru oraz wytrzymały na wstrząsy, zadrapania i zadrapania.

Więcej szczegółów o nowych obciążnikach Pateer RT

Nowe obciążniki będą dostępne ze schowkiem na narzędzia lub bez niego. Premierę nowych obciążników serii RT przewidziano podczas listopadowych targów Agritechnica w Hanowerze. Pateer Group zaprasza do hali D na stoisko D12.

opr. Jan Józefowicz, źródło: Pateer Group

19. maj 2024 12:26