StoryEditor

Pateer Group – ekspansja w Europie

Nowa organizacja sieci sprzedaży obciążników tej marki do ciągników, ładowarek teleskopowych i maszyn budowlanych w Polsce i kilku krajach UE.
18.02.2023., 10:28h

Jak informuje Pateer Group, celem zmian jest lepsza obsługa klientów w zakresie dostaw obciążników i innych akcesoriów do wszystkich wiodących marek ciągników rolniczych i ładowarek teleskopowych.

Nowa struktura sprzedaży obejmuje rynki: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Szwecja, Czechy, Słowacja, Słowenia, Rumunia, Węgry, Serbia i Chorwacja. Polskim rynkiem zajmuje się Tomasz Kujawski i Stanisław Bober.

image

Pateer Group jest światowym liderem w produkcji dużej gamy obciążników.

FOTO:

Od obciążników po schowki

Pateer Group jest światowym liderem w produkcji dużej gamy obciążników, w tym z betonu zbrojonego, obciążników żeliwnych, obciążników stalowych, obciążników do kół, pełnej gamy schowków i zabezpieczeń przed wjechaniem pod pojazd oraz zderzaków przednich, a także gamy tylnych zaczepów i haków tylnych z regulacją wysokości. Warto dodać, że Pateer Group jest również wyłącznym dystrybutorem pełnej gamy przednich podnośników i przednich napędów WOM marki Stemplinger KVF.

opr. Jan Józefowicz, źródło: Pateer Group

18. czerwiec 2024 22:31