StoryEditor

Opony BKT – skok w przyszłość

Tak można opisać nową stronę internetową BKT, która wzbogaca wiedzę operatorów sprzętu i użytkowników końcowych – to wizjonerskie prezentacje ogumienia tej marki.

19.01.2023., 15:00h

Nowa strona internetowa BKT została dogłębnie przeprojektowana. Dzięki interaktywnej grafice i specjalistycznym treściom zapewnia wygodne i przyjazne środowisko dla użytkowników. Nie brakuje tu ekskluzywnych treści, relacji z pierwszej ręki i stale aktualizowanych informacji.

Warto zwrócić uwagę, że każda strona produktu jest wzbogacona o szczegółowe i użyteczne informacje, w tym filmy wideo z produktami w akcji, karty danych, ekskluzywne studia przypadków i spostrzeżenia, które pomagają użytkownikom wybrać najlepsze opony dla swoich potrzeb.

Wrażenia z użytkowania

Odświeżona estetyka strony internetowej jest zgodna z najnowszymi trendami cyfrowymi, przy jednoczesnym zachowaniu tożsamości marki BKT. Wszystko stało się znacznie bardziej wizualne i fotograficzne, starając się przekazać charakterystyczne wartości i cele korporacyjne BKT za pomocą sugestywnych obrazów.

Nowa strona zawiera specjalne huby dla trzech głównych sektorów: rolnictwo, transport i przemysł. Segmentacja, która pozwala użytkownikom w pełni zagłębić się w swojej dziedzinie przez wielospecjalistyczną nawigację i ekskluzywne informacje, w tym produkty, wydarzenia i aktualne wiadomości.

Blogi i wiele ciekawostek

Sekcja blogów, kluczowa część strony internetowej BKT, jest nadal w centrum uwagi, ale z nowym wyglądem i stylem, z cotygodniowymi spostrzeżeniami przekazywanymi bezpośrednio głosami pracowników BKT. Blog prowadzi użytkowników przez raporty, wywiady i ciekawostki zebrane w celu zafascynowania i zaintrygowania każdego, kto chce być częścią wielkiej rodziny BKT i, co nie mniej ważne, być na bieżąco z nowościami i trendami w branży.

Spojrzenie w przyszłość

Chociaż strona internetowa BKT jest nowa, jej podstawowe wartości nie uległy zmianie: oferowanie produktów najlepszej jakości, troska o ludzi i środowisko. BKT wybiega w przyszłość przez dzielenie się wiedzą na temat kwestii środowiskowych, które mają wpływ na przyszłość naszej planety.

Każdy członek rodziny BKT, czy to pracownicy, partnerzy, czy klienci, jest w centrum tego nowego projektu. Nowa strona ma na celu powitanie wszystkich, dając niesamowitą perspektywę tego, kim BKT jest dzisiaj, jednocześnie towarzysząc nam w przyszłości.

opr. Jan Józefowicz, fot. BKT i jj

19. maj 2024 14:15