StoryEditor

Opony Alliance Agri Star II

Bogata gama opon została rozszerzona o dwa nowe rozmiary w seriach 70 i 95.
12.02.2023., 18:00h

Yokohama Off-Highway Tyres ogłasza wprowadzenie na rynek kolejnych dwóch rozmiarów popularnych opon radialnych do ciągników Alliance Agri Star II. Od teraz dostępne są rozmiary 800/70R38 i 210/95R18, dzięki czemu łączna liczba SKU w tej gamie opon wynosi 89.

"Z ogromną dumą obserwujemy, że nasze produkty cieszą się uznaniem klientów na różnych rynkach, takich jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy czy Holandia. Otrzymujemy bardzo pozytywne opinie od naszych inżynierów terenowych i partnerów ds. dystrybucji, w szczególności na temat dłuższej przyczepności, niskiego zużycia i wynikającego z tego doskonałego stosunku jakości do ceny" – podkreśla Angelo Noronha, prezes Yokohama Off-Highway Tyres na Europę.

Firma YOHT jest dumna z opon Agri Star ll

Po około ośmiu miesiącach radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami z Alliance Agri Star II francuski wykonawca Olivier Gayet jest bardziej niż zadowolony. "Używaliśmy opon Agri Star II do pracy, w tym transportu, przez 1000 godzin i mogliśmy się przekonać, że dzięki nim nigdy nie mieliśmy problemów z przyczepnością na drodze ani na polu". Dla niego szczególnie ważne i wyjątkowe jest to, że "dzięki oponom Agri Star II udało nam się zoptymalizować czas pracy".

image

Yokohama Off-Highway Tyres ogłasza wprowadzenie na rynek kolejnych dwóch rozmiarów opon radialnych 800/70R38 i 210/95R18.

FOTO:

Liczy się przyczepność

Ostatnie cztery lata dobitnie dowiodły, że niezależnie od warunków glebowych, zadań czy używanych ciągników konstrukcja tej opony się sprawdza: dzięki unikalnej technologii Stratified Layer Technology (SLT) opracowanej przez Alliance, powierzchnia nacisku tej radialnej opony do ciągników ewoluuje przez cały okres eksploatacji, zapewniając dzięki temu przyczepność przez dłuższy czas.

"W komentarzach klientów często poruszana jest kwestia dobrej równowagi między przyczepnością a ochroną gleby, wydajnością i jakością oraz poziomem wydajności i komfortem, która według doniesień dorównuje droższym markom" – mówi Angelo Noronha.

opr. Jan Józefowicz, źródło: Yokohama Off-Highway Tyres

23. czerwiec 2024 07:37