StoryEditor

Obciążniki Pateer Group – ponad 100 lat tradycji

Firma specjalizuje się w produkcji części i akcesoriów do ciągników różnych marek. Od stycznia 2024 r. marka Pateer Group przeszła reorganizację struktur sprzedaży.
16.01.2024., 13:35h

Pateer Group to firma założona w 1920 r. przez Leo Paatera, która produkuje szeroką gamę obciążników, automatycznych haków holowniczych, haków hydraulicznych, błotników, przednich i tylnych zaczepów dla wielu marek. Firma prowadzi sprzedaż w całej Europie, Kanadzie i Japonii.

Nowa seria RT

Jak zapewnia producent, nowa seria RT ma powłokę polietylenową i betonowy rdzeń, co zapewnia odporność na wstrząsy, pęknięcia, odkształcenia i działanie czasu. Wśród zalet firma wskazuje między innymi na:

► zewnętrzną powłokę, wyprodukowaną zgodnie ze specyfiką techniki formowania rotacyjnego, jest odporna na wstrząsy, działanie czynników atmosferycznych, pęknięcia i odkształcenia,

► formuła betonowego wypełnienia zmienia się w zależności od zapotrzebowania na wymaganą masę,

► może być spersonalizowana za pomocą logo marki ciągnika.

Zmiany w strukturze firmy

Dotychczasowy kierownik sprzedaży czyli Armin Walter opuszcza Pateer Group.

Jack Pateer – dyrektor generalny Pateer Group jest osobą kontaktową w zakresie globalnego zarządzania sprzedażą, tel. + 31 683 947 990, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomasz Kujawski – dyrektor handlowy odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą na rynkach: Niemcy Wschodnie, Austria, Polska Zachodnia, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia, Serbia, Chorwacja, Bułgaria, tel. + 48 603 291 040, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stan Bober - dyrektor handlowy odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą na rynkach: Niemcy Zachodnie, Szwajcaria, Francja, Polska Wschodnia, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Łotwa, Litwa, Estonia, tel. + 48 690 450 450, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowa organizacja sprzedaży obowiązuje od 12 stycznia 2024 r.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: Pateer Group

13. czerwiec 2024 11:55