StoryEditor

Nowy oddział firmy Osadkowski – dealera marki New Holland

Dealer marki New Holland firma Osadkowski otworzyła nowy oddział – Centrum Obsługi Klienta w Namysłowie.
29.05.2024., 06:00h

Początek nowej inwestycji firmy Osadkowski sięga sierpnia 2022 roku. Na początku maja zaproszeni klienci mieli okazję zobaczyć, jak prezentuje się efekt finalny. Jak wyglądało oficjalne otwarcie nowoczesnego centrum obsługi należącego do dealera marki New Holland?

Firma Osadkowski dba o środowisko

Jak podaje New Holland centrum obsługi klienta jest niskoenergetyczne, tzw. obiekt zasilany jest z odnawialnych źródeł energii, o czym świadczyć instalacja fotowoltaiczna na dachu. Nowe Centrum Obsługi Klienta oferuje rolnikom kompleksową obsługę, umożliwiając zakup maszyn, akcesoriów i części rolniczych, a także asortymentu niezbędnego do prowadzenia produkcji rolnej. Firma Osadkowski jest przekonana, że nowa inwestycja pozwoli jeszcze lepiej spełniać swoją misję – czynić pracę rolnika łatwiejszą i bardziej efektywną.

- Jesteśmy dumni z dynamicznego rozwoju naszej sieci dealerskiej w Polsce. Otwarcie nowego punktu w Namysłowie to dowód na zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości sprzętu rolniczego oraz wsparcia dla rolników na każdym etapie ich działalności. Współpraca z firmą Osadkowski pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów - dodaje Federico Bellotto Business Director New Holland w Polsce.

Jak wygląda Centrum Obsługi Klienta?

Zielone budynki, pokryte szarym płaskim dachem stoją pośrodku dużego betonowego placu, na którym znajduje się również parking. Jak w każdym punkcie dealerskim nowoczesne maszyny, tj. ciągniki, kombajny, prasy, sieczkarnie polowe oraz innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa wystawione są przed budynkiem głównym. W skład Centrum Obsługi Klienta wchodzi: salon dealerski, sklep z produktami niezbędnymi do produkcji rolnej, przestrzeń biurowa, część serwisowo-magazynowa.

Uroczyste otwarcie Centrum Obsługi Klienta

Nowy oddział firmy Osadkowski został uruchomiony pod koniec 2023 roku, ale oficjalne otwarcie miało miejsce na początku maja 2024 roku podczas Dnia Otwartego. W wydarzeniu wzięli udział klienci, partnerzy, dostawcy firmy Osadkowski, a także przedstawiciele lokalnych władz. W ramach atrakcji na gości czekało kilka konkurencji, w których mogli się zmierzyć: wymiana lemiesza, przeciąganie ciągnika, odkręcanie nakrętek na czas. Jedną z atrakcji była również strefa VR.

Bartłomiej Dróżdż

21. czerwiec 2024 21:35